# Lorik Cana | Transfer Haberleri - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lorik Cana | Transfer Haberleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cana Transferi Kap'a Bildirildi

çok aramayız ama genede izlemek irenç bir sezona göre çok zevkliydi. umarım muslera sorun çıkarmaz.

Kötü sezonda,Ruhsuz oyuncular içinde, savaşçı ruhunu ortaya koyup mücadele ettiğin için teşekkürler Cana! Umarım Lazio'da çok başarılı olursun.Yolun açık olsun.

Lincoln-Keita-Cana :(

hani ölünün arkasından konuşulmaz diye bir laf varya yanlış anlamayın ama bunu görünce yazmadan duramadım,cana nın adının lincoln ve keitayla yazılması onlara hakarettir onu bırak futbola hakarettir bence,muslera dahi gelmese bile gittiğine çok sevindim buda benim görüşüm

Cana'ya kadar gitmesi gereken çok adam vardı ama işte.Başarılar Cana'ya.Muslera'da gelsin artık :)

Yolun açık olsun.Futbolunla pek değil belki ama karakterinle hatırlayacağız.Azmin ve Hırsınla Lazio'da kaptanlığı almanı bekliyoruz.Ligtv'ye bağlanıp Türkçe konuşmanı unutmayacağım.

Güle güle Cana yolun açık olsun.Geçen sezon performansın mükemmel olmasa da karakterini ve mücadeleni çok sevdik.İnşallah yeni takımında başarılı performans gösterir bir gün yine Türkiyenin en büyük kulübüne dönersin.Seni unutmayacağız...

Cevap: # Lorik Cana | Transfer Haberleri

Seni begenmeyenler, Ridvan gibilerinin gazina gelenler Lazio'nun nasil seni israrla istedigini anlamayabilirler ama bu yil Fatih hocanin savasci takiminda olsaydin Lorik Reis eminim ki takimimizin o cok ihtiyaci oldugu ruhun onemli bir kismi sen olacaktin.

Kismet, ama umarim aramayiz birbirimizi, iki taraf icin de iyisi bu olmustur. Yolun acik olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt