Lorik Cana Türkçe Konuşuyor


Cevap: Lorik Cana Türkçe KonuşuyorCana transfer olalı yarım sezon oldu hemen Türkçe öğrenmeye hatta konuşmaya başlamış.Bu video Cana'ya olan güvenimi dahada artırdı.Ayrıca Türkçe'yi tam bilmemesine rağmen çok içten konuşuyor.
 
Cevap: Lorik Cana Türkçe KonuşuyorTürk Vatandaşı yapalım bu adamı. Rakibe arkadan dalışı neydi öyle. Çok sert bir yapısı var.
 
Cevap: Lorik Cana Türkçe KonuşuyorTüylerim diken diken oldu.Resmen gözyaşartan bir adam.Bu kadar sevgiyi hakediyor.
 
Cevap: Lorik Cana Türkçe KonuşuyorArnavutluk 'ta Türkçe tanınan bir dildir. Ayrıca Cana Kosova doğumlu, Kosova nüfusunun %5 'i Türk. Bu sebeple biz Kosova 'ya gittiğimizde hiç lisan sorunu çekmedik. Konuşamayan bile anlıyor.
 
Cevap: Lorik Cana Türkçe KonuşuyorHelal olsun arkada$, adam 6 ayda cabalayıp bir$eyler ögrenmi$. Bu video, 6 sene kamyon dolusu para kazanıp da "günaydın, afiyet olsun" dı$ında birsey bilmeyen mallara kapak olsun.
 
Cevap: Lorik Cana Türkçe KonuşuyorArda Avrupaya satılırsa takımda kaptan olacak kişidir Cana.Umarım başkası olmaz.Arda gidince galatasaray.org ta bi anket acılmalı ve kim kaptan olabilir gibisinden.Cana %60 Neill %39 alır.%1 de diğerleri :)
 
Üst Alt