# Lorik Cana


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kulübümüz, İngiltere Premier League takımlarından Sunderland’in kaptanı ve Arnavut Milli takım oyuncusu Lorik Cana ile anlasma saglamistir.Lorik Cana’e hoşgeldin diyor, sarı-kırmızı forma altında üstün başarılar diliyoruz.kaynak :ScoutGS Yönetiminekadar dogru bilemiyorum ama öyle ise deshet bis is yapmis oluruz.

herkesin burda hayran oldu ve istedi zenci dm lerden degil ama 99% dan daha iyi( bi kaci haric)
 
Lorik Cana GS miz da !!!!Kulübümüz, İngiltere Premier League takımlarından Sunderland’in kaptanı ve Arnavut Milli takım oyuncusu Lorik Cana ile anlasma saglamistir.Lorik Cana’e hoşgeldin diyor, sarı-kırmızı forma altında üstün başarılar diliyoruz.kaynak :ScoutGS Yönetiminekadar dogru bilemiyorum ama öyle ise deshet bis is yapmis oluruz.

herkesin burda hayran oldu ve istedi zenci dm lerden degil ama 99% dan daha iyi( bi kaci haric)
 
Cevap: # Lorik Canacana.jpg
10786.jpg
Lorik+Cana.jpg
Lorik_Cana_1439103c.jpg
lorik_cana_marsilya.jpg
 
Cevap: # Lorik CanaBüyük ihtimal doğru transfer off be hep görmek istediğim ama bence imkansız dediğim bir oyuncuydu. Tam bir savaşcı bir libero harika oldu resmen... Tebrikler ve teşekkürler...
 
Cevap: # Lorik CanaDogru ise baya iyi bir transfer yapti yonetim. Basta Arsenal ve Manu olmak uzere bir cok dev kulup taraftarlarinin takimlarinda gormek istedigi bir oyuncu.
 
Cevap: # Lorik Cana[video=youtube;EL_bZAdOKhk]https://www.youtube.com/watch?v=EL_bZAdOKhk[/video]olay bu en sevdim dm oyuncu tarzi cana sert ve korkusuz böyle oyncu bize lazim di GSmiz in orta sahsi cok yumusak(di) !
 
Cevap: # Lorik Canaİşallah hayırlı olur cok uzun süre basarılı olur çok yerinde ve güzel transfer...Tabi gercekse kaynak nekadar guvenilir olursa olsn insan resmi açıklama olamadan inanamıyor...
 
Cevap: # Lorik CanaMüthişötesi bir transfer olur. En az 5 yıl oynar bizde bu adam, Arda giderse de kaptan olması muhtemel. Taraftarın yeni gözdesi olacaktır..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt