# Lorik Cana | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lorik Cana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kulübümüz, İngiltere Premier League takımlarından Sunderland’in kaptanı ve Arnavut Milli takım oyuncusu Lorik Cana ile anlasma saglamistir.

Lorik Cana’e hoşgeldin diyor, sarı-kırmızı forma altında üstün başarılar diliyoruz.

kaynak :ScoutGS Yönetimi

nekadar dogru bilemiyorum ama öyle ise deshet bis is yapmis oluruz.

herkesin burda hayran oldu ve istedi zenci dm lerden degil ama 99% dan daha iyi( bi kaci haric)

Lorik Cana GS miz da !!!!

Kulübümüz, İngiltere Premier League takımlarından Sunderland’in kaptanı ve Arnavut Milli takım oyuncusu Lorik Cana ile anlasma saglamistir.

Lorik Cana’e hoşgeldin diyor, sarı-kırmızı forma altında üstün başarılar diliyoruz.

kaynak :ScoutGS Yönetimi

nekadar dogru bilemiyorum ama öyle ise deshet bis is yapmis oluruz.

herkesin burda hayran oldu ve istedi zenci dm lerden degil ama 99% dan daha iyi( bi kaci haric)

Cevap: # Lorik Cana

cana.jpg

10786.jpg

Lorik+Cana.jpg

Lorik_Cana_1439103c.jpg

lorik_cana_marsilya.jpg

Büyük ihtimal doğru transfer off be hep görmek istediğim ama bence imkansız dediğim bir oyuncuydu. Tam bir savaşcı bir libero harika oldu resmen... Tebrikler ve teşekkürler...

Dogru ise baya iyi bir transfer yapti yonetim. Basta Arsenal ve Manu olmak uzere bir cok dev kulup taraftarlarinin takimlarinda gormek istedigi bir oyuncu.

[video=youtube;EL_bZAdOKhk]https://www.youtube.com/watch?v=EL_bZAdOKhk[/video]

olay bu en sevdim dm oyuncu tarzi cana sert ve korkusuz böyle oyncu bize lazim di GSmiz in orta sahsi cok yumusak(di) !

İşallah hayırlı olur cok uzun süre basarılı olur çok yerinde ve güzel transfer...Tabi gercekse kaynak nekadar guvenilir olursa olsn insan resmi açıklama olamadan inanamıyor...

Müthişötesi bir transfer olur. En az 5 yıl oynar bizde bu adam, Arda giderse de kaptan olması muhtemel. Taraftarın yeni gözdesi olacaktır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt