Lotto Zhero Gravity Ultra vs Nike Tiempo Legend III


Puma King ve Adidas Predator dısında hayatımda baska krampon kullanmadım. Birde bagcıksız olan hakkında tecrubesi veya bilgisi olan varsa bilmek isterim.Lotto-Zhero-Gravity-Ultra-Review-Bagciksiz__32525139_0.jpg
su09_silo_tiempo_wall2_c.jpg
 
Cevap: Lotto Zhero Gravity Ultra vs Nike Tiempo Legend IIIMağazalardan alacaksan, kramponlu veya halı saha fark etmez. Nike markasına bulaşma. Lotto daha iyi. Topa çok sert vuran biriysen, Nike patlar hemen, dağılır, şekli fln bozulur. Nike futbolcuların kullandığı ayakkabılar dışında diğerlerini Türkiye'de üretiyor ve bildiğin 5.sınıf plastik. Sahte Nike'lar ile aynı kalitede.
 
Cevap: Lotto Zhero Gravity Ultra vs Nike Tiempo Legend IIIBagcıksız ayakkabı kullanmamanı tavsiye ederim dostum.
 
Cevap: Lotto Zhero Gravity Ultra vs Nike Tiempo Legend IIISercan, Amerika'da yasadıgım icin o dedigin sorun olmaz. Her topa abanan biri degilim zaten. Maglum solak ailesinden olarak daha cok plase ve kesme vuruslar yapmayı seviyorum :)Emre, bagcıksız kramponu neden tavsiye etmiyosun?Mehmetcan, daha gecen hafta Ingiliz bir takım arkadasım turuncu F50'yi aldı. Aynı boy giydigimiz halde bana dar geldi. Ayaklarım taraklı oldugundan sanırım.
 
Üst Alt