Louis van Gaal'le Yeni Yolculuklara - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Louis van Gaal'le Yeni Yolculuklara

Bundan 1 sene önce yazmıştıım. Yine yazıyorum. Madem ki Tudor gitti, getirin van Gaal'i. Stajer istemiyorsunuz madem, alın size van Gaal.

Bielsa,Tuchel,Blanc falan Tudor'u aratır. Terim dışında yerliler bizim seviyede değil. Terim de gelmez bu yönetime. En doğru tercih van Gaal.

Pragmatik bir teknik adamdır. Eldeki kadroyu en doğru şekilde oynatır.

images

Bu gelirse anca Futbol Direktoru olarak gelsin TD olarak bir isimize yaramaz ama gelsede 2-3 ay sonra kovulur zaten, hele hele birde basarili olursa Medya asar keser sizde kuzu kuzu van Gaal koyune dersiniz. Sonra bi TD daha gelir, sonra gelecek sezon basinda yine bi TD degisikligi vesaire... Her sezon en az 3 TD ile idare ederiz iste ;)

Bir kac gün önce Alman basininda haberleri vardi. Dortmund büyük takim degil, böyle bir takima gelmem ben diyordu.

Gerisini siz düsünün yani.

Bundan 1 sene önce yazmıştıım. Yine yazıyorum. Madem ki Tudor gitti, getirin van Gaal'i. Stajer istemiyorsunuz madem, alın size van Gaal.

Bielsa,Tuchel,Blanc falan Tudor'u aratır. Terim dışında yerliler bizim seviyede değil. Terim de gelmez bu yönetime. En doğru tercih van Gaal.

Pragmatik bir teknik adamdır. Eldeki kadroyu en doğru şekilde oynatır.

Dediklerin çok güzel de isimleri çaprazlaman lazım.

Üst Alt