Love – Baros Takası İddiası ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Love – Baros Takası İddiası !

Cevap: Love – Baros Takası İddiası !

4-4-2 oynayacaksak cuk oturur.Tam bir ikinci forvet Arif Erdem gibi.

Baroş araplara satılsın, üzerine 3-5 biz katalım adam gibi geleceğe yatırım yapalım. Love kim ?saçlarıdan ve skandallarından başka nesi hatırlanır ?

Bu adam Baroş'un yerini tutamaz. 2 maçını izledim son 3 ayda. Beğenmedim. Son maçta ise vasat altı futbol oynadı.

Öyle bir transfer olacağını düşünmüyorum ama öyle bir teklif varsa kabul edilmeli bence.

baros gitsinnnn zenci koşan ptres yapan adamın kulağını ısıran bşr forvet gelsin ya artık kaç kere yazacam ama bu baros gidene kadar yazacam

Love gelirse partilerle anarız onu da Jo gibi zira adam fena halde ''Allan Pineda Lindo'' (Black Eyed Peas üyesi) 'ya benziyor.Partilerin adamı gibi adeta. :)

14219.jpg

:) eğerki gelirse çıkacak haberleri hissedebiliyorum

otursun oturduğu yerde.

twente den Luuk de Jong yada sporting lizbon dan van Wolfswinkel den biri gelsin.

otursun oturduğu yerde.

twente den Luuk de Jong yada sporting lizbon dan van Wolfswinkel den biri gelsin.

van Wolfswinkel 5 maç'a kalmaz isliklanir.. ihtiyacimiz olan santrafor degil bence.

Luuk de Jong'da o kadar ahim sahim bir futbolcu degil, Twente'nin oturmus sisteminde basariyla oynuyor sadece..

Baros senelerce başarıyla oynadı kanımca. Geçen sezon sakatlıklarla boğuşurken onca attığı (o berbat takıma rağmen) golü görmezden gelip riyakarlık yapanlar.. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Üst Alt