Love4football'un kirli çamaşırları [Dalga 1 & 2] - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Love4football'un kirli çamaşırları [Dalga 1 & 2]

Cevap: Love4football'un kirli çamaşırları [Dalga 1 & 2]

Normalde hic girmedigim meselelerdir, fakat milleti kandırmasının yanında adam her transferi bilmis gibi tavırlar sergiliyor. Daha tek bir transferi önceden bildigi yok.

Orada yazılarını paylaşan bazı gazetecilerden başka kimseye inanmıyorum. Zaten Twitter'dakilerin çoğu bilmişlik taslayan tipler, aslında bir şey bildikleri yok. Kafa bulan adamlar, senden, benden veya buradaki Galatasaraylı taraftarlardan fazla bildikleri ekstra bir bilgi yok. :)

Bazıları hariç tabiki; Şeref Aydın veya bir zamanlar ScoutGs vs..

Zaten Ersan Gülüm transferi ile tüm bu duyumcu geçinenlerin sonu belli.
Zaten yönetim olarak çoğu twitter adresini sansürledik.

3. dalganın 22 dosyasından bir dosya.

Tranferde elbette ki rakamlar gider gelir. Ama rakam 2 milyondan bilmem nerelere cekiliyorsa gerisi maglum.

1zmft6o.png

Şu yazdıklarının hepsi Fanatik,Fotomaç haberleri.

Footbalove ile karıştırmayın. Footbalove çok kaliteli bir blog, biri Fenerbahçeli, diğeri Galatasaraylı iki yazarı var. Fenerbahçeli bayağı taraflı yazılar yazıyor ama diğer eleman oldukça iyi.

Yabancı ve yerli basını iyi takip ediyor başka olayı yok. Kendi haber almış gibi bir şeyler yazmaya çalışınca saçmalıyor.

İnanmıyordum ama muhabbeti güzeldi eskiden, takipçi sayısı arttıkça kendi yazdığına kendi inanmaya başladı. Mete'ye dava tehditi falan derken, bir değeri yok artık gözümde.

Mesajlardaki celiskiye dikkat. Birinde GSCimbom'da hep takılan biri rolüne giriyor, digerinde ise "herkezin cok fazla övdügü GSCimbom sitesi diyor", sanki hic girmemis gibi. Aramızdaki böcegin kim oldugunu da buldum, ama önce e-zi-cem.

140l0d0.png

Geçen gün de üye değilim, "bir arkadaşın" hesabını kullanıyorum demişti.

Bu arada biraz Mehmet Baransu'luk yapıyım, çok değişik başka belgeler var beyler gördüm. :asd:

Üst Alt