Love4football'un kirli çamaşırları [Dalga 1 & 2] | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Love4football'un kirli çamaşırları [Dalga 1 & 2]

Dalga 1

Love4football denen salaktan Ersan Gülüm enstantaneleri :haha:

Resimin direkt adresi: https://i54.tinypic.com/330fatf.png

Twitter'ı olanlar paylassın:)

330fatf.png

Dalga 2

Galatasara'a yakın mı simdi yoksa degil mi? Hmmm ciddi celiski var Love4football..

11ghhyr.png

Buda arada yakaladıgım ufak tefek samanlıktaki ignelerden bir tanesi. Ilk zamanlarında suan saksakladıgı bir cok duyumcuyu yerin dibine sokan laflar sarfetmis.

2zexbhf.png

Bu da mı Ersan'da oldugu gibi surekli yeni gelismeler yasıyomus sorsanıza. Emenike, Kesimal ve Sezer gibi oyuncuların Fenere gidecegi cok önceden belliydi.

2j3ky9x.png

Bunun birde Emenike versiyonu var. Kesinlikle Fenere gitmiycek gibi biseyler zırvalamıs.

Bu adam sadece yalancı degil aynı zamanda bir futbol katili.

o9o4u0.png

1zoupv5.png

Mesajlardaki celiskiye dikkat. Birinde GSCimbom'da hep takılan biri rolüne giriyor, digerinde ise "herkezin cok fazla övdügü GSCimbom sitesi diyor", sanki hic girmemis gibi. Aramızdaki böcegin kim oldugunu da buldum, ama önce e-zi-cem.

140l0d0.png

3. dalganın 22 dosyasından bir dosya.

Tranferde elbette ki rakamlar gider gelir. Ama rakam 2 milyondan bilmem nerelere cekiliyorsa gerisi maglum.

1zmft6o.png

OK.

Selcuk zaten garantiydi. Diger teorileri(salladıkları) ise tutmadı.

2j67odk.png

Rasim Ozan Kütahyalı: "3. dalga'da olacak."

Cevap: Love4football'un kirli çamaşırları [Dalga 1 & 2]

Diğer dalgaları bekliyoruz. İrem Tahmaz'da gerekli mesajı alır:D

Boşuna bazı adresleri sansürlemedik.

Mete ellerine sağlık.

yalnız bunların dışında baya tutturdugu oldu bu elemanın körü körüne haksızlık etmeyelim

3. dalganın 22 dosyasından bir dosya.

Tranferde elbette ki rakamlar gider gelir. Ama rakam 2 milyondan bilmem nerelere cekiliyorsa gerisi maglum.

1zmft6o.png

Puhahaha.Millet mal gibi adamın ağzından çıkacak 2 kelime için ekrana yapışıyordu.Baya baya sahtekarmış lan bu.

Bu herifin kolpacı olduğunu biliyordum zaten hiçbir transferi bilemedi.Bu kadar takipçiye sahip olmasının sebebi ise formaların resmini aylar öncesinden yayınlamasıdır.İlk onun sitesinde resmi yayınlanmıştı.Forma resimleri projeksiyonla duvara yansıtılmıştı...

Medyadan aldıkları haberleri, duyum olarak paylaşıyor. İstihbarat falan yok. Sürekli çelişki var.

Bu herifin kolpacı olduğunu biliyordum zaten hiçbir transferi bilemedi.Bu kadar takipçiye sahip olmasının sebebi ise formaların resmini aylar öncesinden yayınlamasıdır.İlk onun sitesinde resmi yayınlanmıştı.Forma resimleri projeksiyonla duvara yansıtılmıştı...
Formalarıda o yayınlamadı biliyorum.Footballove yayınlamıştı. Oda twitterda meşhurdur.

Orası büyük acı verici:(, Çoğu takip kazanmak için eklemiştir. İrem follow'u kaldırır.

Halk olarak herşeye inanmamalıyız. Malesef twitterda herşeye inanılıyor.

Orada yazılarını paylaşan bazı gazetecilerden başka kimseye inanmıyorum. Zaten Twitter'dakilerin çoğu bilmişlik taslayan tipler, aslında bir şey bildikleri yok. Kafa bulan adamlar, senden, benden veya buradaki Galatasaraylı taraftarlardan fazla bildikleri ekstra bir bilgi yok. :)

Bazıları hariç tabiki; Şeref Aydın veya bir zamanlar ScoutGs vs..

Zaten Ersan Gülüm transferi ile tüm bu duyumcu geçinenlerin sonu belli.

Bu elemanın sitesi yok ya.O site başka birine ait

Üst Alt