Lube Ayar'ın ihbarı Fos Çıktı 'İşte Tulun'un Polat'a yazdığı mektup' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lube Ayar'ın ihbarı Fos Çıktı 'İşte Tulun'un Polat'a yazdığı mektup'

Cevap: Lube Ayar'ın ihbarı Fos Çıktı 'İşte Tulun'un Polat'a yazdığı mektup'

Şike olayından önce kendisini kimse tanımıyordu. (Şahsen ben tanımıyordum) Twitter da takipçi sayısı nereden nereye çıktı.(500-1000'lerden 20binlere) İnsanlar Hilal Cebeci'ye laf söylüyor, bu k..ş..r'ın ondan farkı yok.(Tek fark birinin cıbıldak olması) İşin garibi, bu kadına dava açan da yok! Kadın olaylardan menfaat sağlıyor. Twitte taraftarı gazlıyor resmen. Her mesajında kişilere saldırı.

şike soruşturması'nın başladığı günden itibaren bu işlerin baş-sorumlusu olan f5'e dair tek bir olumsuz açıklama yapmayan,hiç bir platform'da fenerbahçe'nin kupasını alabiliriz demeyen hakkaniyet'ten yoksun,taraflı ve aziz yıldırım'ın köpekliğini yapan federasyonun ve onu yöneten başkanı'nın ALLAH BELASINI versin!..

bu federasyona ve başkanına destek veren yönetimize ne diyim ben şimdi. nasıl hakkaniyetli bir sezon olacak şimdiden belli zaten.

Ulan kufurden nefret ediyorum ama, bu Fener mendyasi bazi seyleri hakediyor. Mektubun icerigini istedikleri gibi uyduruyorlar. Ulan satilmis serefsizler, niye gercegi yazmiyorsunuz. Fener'in delillerini yumusatma cabasina girip alakasi olmayan mektupdan iki dakkaya sike anlami cikariyorsunuz.

Güzel Ülkemi siyaset ve terörden sonra futpebolda da böldülerya denecek bi şey yok artık,toplumu yönlendiren insanlar hep bir rant peşinde,bu pastadan bende bir dilim alıyım derdinde insanlar.Devletin malı deniz yemeyen keriz lafı çok uygun bulunduğumuz ortama gerçekten.Yazık gerçekten üzülüyorum genel durumumuza.

Erken menapoza girmiş tarla faresi

Birisi yine Medya ya emirler vermiş ve yine o birisinden korkan TFF başkanı da yemeyip içmeyip yine medyaya açıklama yapıp Galatasaray ın kupasını alabileceğini açıklıyor...

Federasyon İSTİFA !!!

Bak sen konu Galatasaray olunca delil yok demiyor, hemen kupayı alıyor.Konu fener olunca CL ne gönderiyor her riski göze alıp.

Bu Lubeye bizim Albayrak bir Ayar verse artik... Söyle Galatasarayin Gollerindeki sevinci ile üstünde yaylansa, Dingildop oynasa...

Yakisir bence..

Arkadaşlar göreceksiniz bakın TFF bu olayı kesinlikle kullanacak. Kesinlikle bu yüzden ya karar vermek istemeyecekler (başka soruşturmalar da var onlar da bitsin gibilerinden) ya da "herkeste bir şeyler var, biz bu işin içinden çıkamadık, herkesi affettik, yola devam" gibi bir açıklama ile ligleri başlatacaklar. Bu aşamada yapılması gereken yönetimin ŞİMDİDEN çok sert açıklamalar yapması. Gerekiyorsa bu paraların nerede kullanıldığını gösteren kanıtları hemen paylaşmalı kamuoyu ile ve olayın üstünde hiçbir şüphe bırakmadan sonlandırmalıdır. Bu olayın perde arkasındaki kişileri de isim vererek deşifre etmeli. Lube Ayar, Tahir Kum, Aziz Yıldırım, Faik Işık vs. net isimler verilmeli bunların kötü niyetli olduğu ortaya konmalıdır. Kimi gerekiyorsa şimdiden karşımıza alıp son dakikada kıvırmalarına izin vermemeliyiz!

arkadaşlar olaya başka bir yönden bakmak istiyorum.bülent tulun adnan polata neden böyle bir mektup yolluyor.bunlar ikisi de o dönem yönetimde değil mi?adnan polat bülent tulun hakkında konuşurken mektup yollamıyor(normal olanı bu) ama bülent tulun adnan polata cevap için mektup yolluyor!!!bir nevi tehdit etmek için bu şekilde davranıyor.yani kendi çıkar tartışmaları yüzünden galatasaraya leke sürülüyor.eğer bu haber doğru ise bence bülent tulunun yönetimden istifa etmesi lazım.yerine de abdülrahim albayrağın gelmesi lazım.

başta tff bakşanı Maa olmak üzere tahır kum ve lübeye iyi bir ayar çekemesi lazım yönetimin

oruç ağızla küfretmek istemiyorum ama ya sabır diyemm bekleyelim.

arkadaşlar olaya başka bir yönden bakmak istiyorum.bülent tulun adnan polata neden böyle bir mektup yolluyor.bunlar ikisi de o dönem yönetimde değil mi?adnan polat bülent tulun hakkında konuşurken mektup yollamıyor(normal olanı bu) ama bülent tulun adnan polata cevap için mektup yolluyor!!!bir nevi tehdit etmek için bu şekilde davranıyor.yani kendi çıkar tartışmaları yüzünden galatasaraya leke sürülüyor.eğer bu haber doğru ise bence bülent tulunun yönetimden istifa etmesi lazım.yerine de abdülrahim albayrağın gelmesi lazım.

Şike topiğine aynısını yazdım niye mektup yazarsın aşıklar gibi, anlamadım gitti.

Bülent Tulun zaten yönetimde değil. Kendisi profesyonel.

Hem cinsim ama bu kadın kadar gündeme gelmek ünlü olmak adına sözde fenerin yakalalığna soynup GS yi kirletmek adına her türlü oyunu yapıyor. Sokak da görsem süratına tükürmem öyle biri. Fos çıkan iddialardan sonra buna ceza verilmeyecek mi? Emniyet nasıl böyle birini kaile alıyor inanamıyorum. Fb kadar adi bir camia yok kendileri pislik içinde bizi de çekersek hesabı yapıyorlar. Ama ellerinede hiçbişi yok. Hurriyet - Milliyet vs.. gibileri ise yalan haber üstüne yalan yapıyorlar Neymiş şüphe bile varsa GS de düşüyormuş. gülüyüm bari =)

Arkadaşlar göreceksiniz bakın TFF bu olayı kesinlikle kullanacak. Kesinlikle bu yüzden ya karar vermek istemeyecekler (başka soruşturmalar da var onlar da bitsin gibilerinden) ya da "herkeste bir şeyler var, biz bu işin içinden çıkamadık, herkesi affettik, yola devam" gibi bir açıklama ile ligleri başlatacaklar. Bu aşamada yapılması gereken yönetimin ŞİMDİDEN çok sert açıklamalar yapması. Gerekiyorsa bu paraların nerede kullanıldığını gösteren kanıtları hemen paylaşmalı kamuoyu ile ve olayın üstünde hiçbir şüphe bırakmadan sonlandırmalıdır. Bu olayın perde arkasındaki kişileri de isim vererek deşifre etmeli. Lube Ayar, Tahir Kum, Aziz Yıldırım, Faik Işık vs. net isimler verilmeli bunların kötü niyetli olduğu ortaya konmalıdır. Kimi gerekiyorsa şimdiden karşımıza alıp son dakikada kıvırmalarına izin vermemeliyiz!

Ercan Güven yazmış zaten herkese genel af çıksın başka yolu yok diye...

aynen işi iyice dallandırıp budaklandıracaklar sonra herşey eskısı gıbı devam edecek yer mı ulan bu mıllet.

İş buraya bağlanıyor. İddialara kargalar bile güler ama asıl amaç zaten Galatasaray'a ceza vermek değil. şb'yi kurtarmak. Şu anda tek temiz takım biziz ve kesinlikle şb'nin küme düşürülmemesine karşı çıkan tek tarafız! Amaçları çıkartılacak bir "af" için zemin hazırlamak. Sert olmamız lazım, sert!

Hadi burada affettiniz ülke dışındaki Türk takımlarının maçlarında izleyen insanların düşüncelerini de aklayabilecekler mi? Şikeci ülke damgası vurulur üstümüzde kalı. Af çözüm olsaydı bu ülkede vergi sorunu olmazdı Ercan Güven Halt etmiş

Lube Ayar denen kişi nasıl elini kolunu sallaya sallaya 106 yıllık kulube leke sürebiliyor. Bunun bir cezası olmalı

Üst Alt