Lube Ayar'ın ihbarı Fos Çıktı 'İşte Tulun'un Polat'a yazdığı mektup' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lube Ayar'ın ihbarı Fos Çıktı 'İşte Tulun'un Polat'a yazdığı mektup'

Cevap: Lube Ayar'ın ihbarı Fos Çıktı 'İşte Tulun'un Polat'a yazdığı mektup'

Kendi Arabamla Geldim...

Son Güncelleme : 05.08.2011

Kaynak : FCN Blog

Galatasaray Spor Kulübü'nün sportif direktörü ve başkan danışmanı Bülent Tulun, gün içerisinde güvenlik güçlerine "tanık" sıfatıyla ifade verdi ve 2006 sezonunda Adnan Polat ile arasında geçen kişisel bir durumdan ötürü kendisinin ifadesine başvuruldu. Galatasaray düşmanı medya tarafından ise bu konu hiç kuşkusuz ki "Galatasaray'a büyük darbe!", "Galatasaray'a şike operasyonu!", "En büyük dalga Galatasaray'a!" gibi mesnetsiz, terbiyesizlik içeren ve gerçek olmayan başlıklarla okurlarına servis edildi. Ama en güzel cevap gün boyunca Galatasaray'ı şike yapmakla suçlayanlara günün sonunda, ifadesine başvurulan Bülent Tulun'dan geldi.

Galatasaray Spor Kulübü'nün resmi sitesi ve resmi yayın organları tarafından yapılan açıklamalar dikkate alınmaksızın Galatasaray'ı şike yapmak ile, teşvik vermek ile suçlayanlar, 2006 yılında kazanılan onurlu, gururlu, şerefli şampiyonluğa gölge düşürmek isteyenler gün boyunca Galatasaray'a karalama kampanyası düzenledi. Galatasaray Spor Kulübü sportif direktörü ve başkan danışmanı Bülent Tulun, gün içerisinde emniyet güçlerine verdiği ifade sonrasında basın kuruluşlarına herhangi bir açıklama yapmayacağını ve gerekli tüm açıklamaların bugünden itibaren resmi site aracılığıyla yapılacağını ve kendisinin bu konuda açıklama yapmayacağını belirtti. Açıklama yapmayacağını belirtmesine rağmen kendisine ısrarla şike ve teşvik primi ile suçlandığına dair sorular soran medya mensubuna (NTVSpor'dan Aykut Yıldırım, FB Muhabiri) Bülent Tulun, tabir-i caizse günün kapağını taktı ve sorulan sorulara "Gördüğünüz gibi kendi arabamla geldim, kendi arabamla gidiyorum. Size artık ne ifade eder bilemiyorum." cevabını vererek konuyu kapatmış oldu.

Gün boyunca Galatasaray'ın adını şikeye, teşvik primine karıştıranlar, Galatasaray'ı şike yapmakla yargılayanlar, bu kirli ve pis oyuna başından beri Galatasaray'ı çekmek isteyenler.. Sizin emir aldığınız, yalakalığını yaptığınız kişiler kendi arabalarıyla gelip gitmedi, emniyet müdürlüğüne. O kişiler stadyumlarına, kulüp binalarına, evlerine, otellerine, bürolarına emniyet güçlerini "davet" etmedi. Buyrun, istediğiniz belgeyi inceleyebilir, alabilirsiniz demedi. Tam tersi, savcılık kararı ile haklarında arama, gözaltı ve tutuklama talebi çıkartıldı. Polis aracı ile baskın yediler, polis aracı ile getirilip-götürüldüler. Yetmedi birde cezaevi aracına konarak Metris'e yollandılar. Ne oldu? Bu kirli oyuna Galatasaray'ı bir türlü alet edemediniz diye rahatsız mı oldunuz? Beter olun.

Simdi birisi beni sucluyor bos yere

Yani sucladigi olay isaptalanamiyor

Benim beni suclayan serfsizi Mahkemeye verme imkanim varmi?

Galatasaray Yonetimi ve ya Bulent Tulun veye Adn POlat

Bu serefsizleri mahkemeye vermesini istiyorum

Ve ya ben bir vatandasolarak

Bu yayin yapanlari Mahkemeye verme sansim varmi?

Ercan Güven yazmış zaten herkese genel af çıksın başka yolu yok diye...

Saçma sapan bi idda ile bizide işin içine çekmeye çalıştılar,aha onlarda karıştı,herkesi düşürmek olmaz ayağına getirmeye çalışıyorlar Çakallar

Galatasaray taraftarının tavrı net,varsa belgeniz bizide düşürün,af maf yok,biz dansöz değiliz

Şerefsizliğin arkasında durmak başkalarının misyonu olabilir,Galatasarayın defterinde böyle bişey yok

herşeyi geçtim bu adamlarda zerre kadar akıl yok bilinen bişey gerçide, denizli f5 maçında denizli puan alamasa düşecek eee düşecek adam asılır maça teşvik meşvik gerekmez bukadar salakça iddayı da ancak şike bahçenin k ş .r ı lube yapar.

lube pabucu yarım çık dışarıya oynayalım (şaka sakın çıkma kendi kendinle oyna ama abartma)

Bu Lube denen kız kurusu, olay bize gelene kadar 'yeterli delil yok' ama Galatasaray adı geçince 'gerekirse kupayı geri alırız, her türlü yaptırımı uygularız' diyen M.A.Aydınlar, Tahir Kum ve tüm fenerli medya! Hepiniz 'haberler reklamlardan sonra devam edecek' deyip reklamın hemen ardından 'haberler burda sona ermiştir' diyen spikerden daha yavşaksınız.

Konu basit, artik galatasarayi da bu isin icine cekmek istiyorlar, ve bakin sizi de düsürecegiz diye heralde tehdit etmek istiyecekler ve ondan sonra gelin bir ortak yol bulalim ve siz dahil kimseyi düsürmeyelim diyecek heralde. ali cengiz oyunlari yani, unutduklari birsey var uefa yada fifa buna göz mi yumacak saniyorlar bunlar.

allah korusun fenerin yerinde biz olsak bize neler yapacaklatrını şimdi daha iyi anladım.. lube kızmı?

Bu Lube denen kız kurusu, olay bize gelene kadar 'yeterli delil yok' ama Galatasaray adı geçince 'gerekirse kupayı geri alırız, her türlü yaptırımı uygularız' diyen M.A.Aydınlar, Tahir Kum ve tüm fenerli medya! Hepiniz 'haberler reklamlardan sonra devam edecek' deyip reklamın hemen ardından 'haberler burda sona ermiştir' diyen spikerden daha yavşaksınız.

mali temiz kupamızı nah alırsın

arkadaşlar ben emniyettede suç görüyorum bizi aramalarının gereği yoktuki , ortada bişey yok , bahsi geçen kişileri çağırır ifade alırsın.....

arkadaşlar ben emniyettede suç görüyorum bizi aramalarının gereği yoktuki , ortada bişey yok , bahsi geçen kişileri çağırır ifade alırsın.....

Arama olmadı zaten. Arama emirleri dahi yoktu. Bizim yönetim ve Tulun davet etmiş. Polat'da aynı şeyi yapmış.

'Galatasaray ceza almaz'

Şike ve teşvik operasyonuna dün Galatasaray'ın da dahil olması üzerine camiada küçük çaplı bir panik havası yaşanırken, Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu eski başkanı ve Galatasaray Divan Kurulu üyesi Türker Arslan, milyonlarca taraftarın yüreğine su serpti.

Kulüp içindeki bir iç yazışmanın 2006 yılında oynanan Denizlispor-Fenerbahçe maçına yönelik teşvik primi iddialarıyla ilişkilendirildiğini söyleyen Arslan, iddialar gerçek olsa bile Galatasaray’ın ceza almayacağını savundu. Arslan şunları söyledi: “Herkesin bildiği 14 Nisan 2011 tarihi (yeni şiddet yasasının yürürlülüğe girdiği tarih) bu işlerin miladı değil. Federasyon, UEFA kriterlerine uyma adına 15 Ağustos 2008’de yasa değişikliği yaptı ve o tarihten sonra ortaya çıkacak olumsuzluklar 20 yıl geriye giderek araştırılabilir oldu. Ancak Galatasaray’ın verdiği iddia edilen teşvik primi bu tarihten de önce...”

‘Kulüp haklarını geri alınır’

“Galatasaray adli olarak ceza göremez. Sadece Futbol Federasyonu, Galatasaray’ı cezalandırabilir. Ama yasalarla desteklenmeyeceği için böyle bir tutum içinde olacaklarını sanmıyorum. Yine de şampiyonluk alınması ya da küme düşürülme gibi bir ceza verirlerse, Galatasaray hukuksal olarak haklarını geri alır. Bu nedenle olayın etik sakıncalarından başka Galatasaray’a bir zarar gelmez.”

Serdar Dinçbaylı

mehmet ali aydınlar öyule bir şey söylemedi lan şimdi oruclu oruclu adamı günaha sokmayın..inanmayın..zürriyet fena sallamış...

Bulent Tulun ,Galatasaray 2.baskani A.Polat'i tehdit etmek icin elinde belge bulunduruyor ,asil bunun sorgulanmasi lazim.--Ertugrul Ozkok bu minvalde bir tweet atmis sabah okudum.

Yalnız her şey bir tarafa eğer yukarıda yazılan mektup doğruysa Bülent Tulun ve Adnan Polat'ın bu kulübün kapısından içeri sokulmaması gerek!!! Resmen birbi,rlerini Galatasaray'ın paralarını cebe indirmekle suçlamışlar...

Yalnız her şey bir tarafa eğer yukarıda yazılan mektup doğruysa Bülent Tulun ve Adnan Polat'ın bu kulübün kapısından içeri sokulmaması gerek!!! Resmen birbi,rlerini Galatasaray'ın paralarını cebe indirmekle suçlamışlar...

Olması gereken şeyler bunlar. Biraz saçma olmuş bu önerin, hatta baya saçma olmuş. Ne istiyorsunuz ? Biat kültürü mü ? Bir Başkan vardır ve herkes itaat eder gibi mi ? Hayır efenim sorgulayacak herkes. En doğrusunu yapmışlar birbirlerine.

Üst Alt