Lube Ayar'ın ihbarı Fos Çıktı 'İşte Tulun'un Polat'a yazdığı mektup' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lube Ayar'ın ihbarı Fos Çıktı 'İşte Tulun'un Polat'a yazdığı mektup'

Florya ve TT Arena araması Fenerbahçe amigosu Lube Ayar'ın savcılığa ihbar yapması üzerine başlatıldı.

İşte Amigo Lube ayar'ın savcılığa ihbarı;

2006 yılında Galatasaray yöneticisi Bülent Tulun'un Galatasaray başkanı Adnan Polat'a yazdığı bir şike itirafı mektubu var. Bu mektupta Bülent Tulun Adnan Polat'a hitaben 'Adnan Polat, şuan elimde Denizlispor'a gönderdiğin 1,5 milyon dolar teşvik primi ile ilgili belge makbuz ve ödeme bilgileri var, benim hakkımda atıp tutma'

İşte Bülent Tulun'un Başkan Adnan Polat'a yazdığı ve polise teslim edilen mektubun içeriği;

“Sağda solda İliç’in transferinde usulsüzlük yaptığım yolunda dedikodu yapıyormuşsunuz.

Bu konudaki kayıtların tamamı kulüptedir. Her şey kulübün menfaatine uygun yapılmıştır. Ben bu transferde usulsüzlük yapmadım. Ancak sizin kulüpten aldığınız 1.5 milyon Dolar’ın da Galatasaray’ın menfaatleri doğrultusunda kullanılıp kullanılmadığını merak ediyorum''

Cevap: Lube Ayar'ın ihbarı Fos Çıktı 'İşte Tulun'un Polat'a yazdığı mektup'

............... ...... ... boşlukları kafanıza göre doldurun.

Florya ve TT Arena araması Fenerbahçe amigosu Lube Ayar'ın savcılığa ihbar yapması üzerine başlatıldı.

İşte Amigo Lube ayar'ın savcılığa ihbarı;

2006 yılında Galatasaray yöneticisi Bülent Tulun'un Galatasaray başkanı Adnan Polat'a yazdığı bir şike itirafı mektubu var. Bu mektupta Bülent Tulun Adnan Polat'a hitaben 'Adnan Polat, şuan elimde Denizlispor'a gönderdiğin 1,5 milyon dolar teşvik primi ile ilgili belge makbuz ve ödeme bilgileri var, benim hakkımda atıp tutma'

İşte Bülent Tulun'un Başkan Adnan Polat'a yazdığı ve polise teslim edilen mektubun içeriği;

“Sağda solda İliç’in transferinde usulsüzlük yaptığım yolunda dedikodu yapıyormuşsunuz.

Bu konudaki kayıtların tamamı kulüptedir. Her şey kulübün menfaatine uygun yapılmıştır. Ben bu transferde usulsüzlük yapmadım. Ancak sizin kulüpten aldığınız 1.5 milyon Dolar’ın da Galatasaray’ın menfaatleri doğrultusunda kullanılıp kullanılmadığını merak ediyorum''

Lube misin nesin. İnsanlara gazeteciyim deme. Sen satın alınmış bir amigosun

Cezalari aciklamalari yaklastikca bize saldiracaklarii ve bizi de icine cekmeye calisacaklarini tahmin ediyordum ama Bunun uzerine miymis dun yapilan o kadar gurultu? Yazik valla, cok acizlesti fb medyasi

bu lube denen kadın boyundan büyük işlere girmeye kalkıyor. bundan sonrası onun için hiç iyi olmayacak bence. 106 yıllık camiayı karalamak bu kadar kolay olmamalı

Lube ye kızmak yerine onun için güzel şeyler düşünüyorum. Mesela Drogbayı Almışız, Eboue yi Almışız, Adebayoru Almışız, Lassanayı almışız.

Birisi yine Medya ya emirler vermiş ve yine o birisinden korkan TFF başkanı da yemeyip içmeyip yine medyaya açıklama yapıp Galatasaray ın kupasını alabileceğini açıklıyor...

Federasyon İSTİFA !!!

"Çamur at izi kalsın..."

Bir Fenerli mantalitesi.

Biz kulubumuzden eminiz elbet açığa çıkacaktır gerçekler.

Bu Lube denen kadına tazminat davası açmak lazım

Lube, çirkin şişko bir o kadarda zeka zayıfı olan bir maymunsun. Pardon, ne olduğunu senden dinliyoruz.

Aklını başına al , çirkin mahlukat. Lise değil burası !!!

Sonuçta buna Bülent Tulun, Adnan Polat, Denizlispor kulübü başkanı teşvik ile alakası yok dedikleri anda Lube Ayar 'ın iddiaları çürüyüp gider.

Gerçekten böyle birşey varsa, Adnan Polat vicdanı ile başbaşa kalır.

Bu kadın yakında düz duvara tırmanır, net.

şike soruşturması'nın başladığı günden itibaren bu işlerin baş-sorumlusu olan f5'e dair tek bir olumsuz açıklama yapmayan,hiç bir platform'da fenerbahçe'nin kupasını alabiliriz demeyen hakkaniyet'ten yoksun,taraflı ve aziz yıldırım'ın köpekliğini yapan federasyonun ve onu yöneten başkanı'nın ALLAH BELASINI versin!..

Eğer Adnan Polatta Ozamanki Denizlispor Başkanı ve Bülent tulunda Adamlarsa bu Lube denilen kadına öylebir tazminat davası açsınlarki tazminatı ödemek için hayatının geri kalanında yattığı yerden para kazanmak zorunda kalsın. Hoş ozaman hiç ödeyemez borcunu.

Sonuçta buna Bülent Tulun, Adnan Polat, Denizlispor kulübü başkanı teşvik ile alakası yok dedikleri anda Lube Ayar 'ın iddiaları çürüyüp gider.

Gerçekten böyle birşey varsa, Adnan Polat vicdanı ile başbaşa kalır.

Forumda yazmıştım. olaylar ilk patlak verdiğinde ve gelişiminde içinde olmadığımız için bir şekilde bizi de dahil etmeye çalışacaklarını söylemiştim. Öyle de oldu ama en fazla bulacakları kapı gibi uefa ve süper kupa olurdu ki öyle de oldu.

bu kansızlara gene kendi amigolarının şarkısıyla cevap vermek lazım: Aaara aaara belki de bulursuuun....

Üst Alt