# Luca Toni - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Luca Toni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Luca Toni

Bu haber %90 yalandır,%10luk ihtimali düşünmek bile istemem çünkü bu adamdan bi cacık olmaz yeteneksizin önde gideni.

hayda forvet mevkisine futbolcu alınmaz ki alınsa böyle biri alınmaz bence fazla uzamadan konu kilitlensin.

hayda forvet mevkisine futbolcu alınmaz ki alınsa böyle biri alınmaz bence fazla uzamadan konu kilitlensin.

Forvet alınmayacağına emin misin renkdaş :) Ama bu tip bir forvet alınmayacağı konusunda hemfikiriz :)

Galatasaray, Teknik Direktör Frank Rijkaard'ın isteği üzerine Nonda'yı göndermek için düğmeye bastı. Hollandalı teknik adamın "Nonda'nın yerine daha iyi bir santrfor istiyorum" dediği belirtildi.

Sarı kırmızılı yönetimin bir yıl daha sözleşmesi bulunan Nonda'ya "Geçen yıldan kalan transfer taksitlerini ödeyelim, gelecek sezonki alacaklarına karşılık da bonservisini verelim" önerisi getirdikleri bildirildi. Nonda'nın ise bu teklife yeşil ışık yaktığı ve menajerinden kendisine kulüp bulmasını istediği öğrenildi.

Sarı kırmızılı yönetimin de santrfor arayışlarına başladığı, Nonda'nın ayrılmasından sonra transferi bitirmeye çalışacağı ifade edildi.

Yurt içinden de takıma transfer yapmak isteyen Galatasaray'ın, Vestel Manisaspor'da forma giyen Sezer ile menajerleri aracılığı ile temas kurduğu öğrenildi. Önce genç futbolcunun fikrini almak isteyen sarı kırmızılıların, Manisaspor kulübüne ise resmi bir teklifte bulunmadığı açıklandı.

Bu arada Teknik Direktör Rijkaard'ın İsrail'deki Netanya maçında bonservis sorunu çözülen Keita'yı ilk on birde sahaya süreceği öğrenildi. Rijkaard'ın ileri üçlüde Kewell, Baros ve Keita'ya görev vereceği Arda'yı yine orta alanda oynatacağı bildirildi.

Bugünü izinli geçiren sarı kırmızılılar Netanya maçının hazırlıklarına yarın başlayacak.

(Lig TV)

toni yi beğenmiosanız ne diim adm hem italya hem almanya gol kralı ve italya milli takımının en iyi forveti sanki bizde eto ibrahimoviç henry gibi forvetler varda bunu beğenmioz yuh

Toni aradağımız kan arkadaşlar lütfen bir düşünün kafa toplarında çok etkili bu adam türkiyede çoşar yapmayın böyle yorumlar görende çok paramız var ibrayi , etoo yu almamız lazım gibi konuşuyoruz

lig tv haberine göre nonda'nın gelecek sezonki alacaklarına karşılık kendisine bonservisi verilecekmiş, bu haber üzerinden yola çıkacak olursak acaba diyorum nonda gönderilip yerine toni mi gelir ? sezon içinde rotasyonu düşünürsek forveti tek barosla götüremeyiz toni gerekli bu takıma ama daha da gerekli mevkii ler var orta saha ve sağ bek gibi ama en az forvete de gerekiyor böyle bir takviye ha genç bir oyuncu alınamazmı alınmalı derim o ayrı

lig tv haberine göre nonda'nın gelecek sezonki alacaklarına karşılık kendisine bonservisi verilecekmiş, bu haber üzerinden yola çıkacak olursak acaba diyorum nonda gönderilip yerine toni mi gelir ? sezon içinde rotasyonu düşünürsek forveti tek barosla götüremeyiz toni gerekli bu takıma ama daha da gerekli mevkii ler var orta saha ve sağ bek gibi ama en az forvete de gerekiyor böyle bir takviye ha genç bir oyuncu alınamazmı alınmalı derim o ayrı

Toni gelirse 4-4-2ye döneriz

Toni gelirse 4-4-2ye döneriz

pek katılmıyorum sebebi ise şu bir kere nonda zamanının en iyi forvetiydi tamam kabul ama sakatlığından sonra toparlayamadı bu bir gerçek bir kere kesinlikle barosun arkasına kaliteli bir forvet daha gerekiyor, 4 3 3 de anladığım kadarı ile baros tarzı dirbling yapabilen bir forvet yararlı oluyor ama şu da bir gerçek sağda keita solda kewel arda serdar gibi oyuncuların etkili ortaları var ve biz barosun kafa toplarındaki etkisizliğini biliyoruz. düşününce mutlaka dişli stoperlerle karsılasacağız ve yerden top alamayacağı durumlar olacak barosun bu gibi sıkışık durumlarda ise toni ile sağdan soldan ortalarla gol arayısına girebilir reijkard. ben kesinlikle alınmalı demiyorum sadace alınması mantıklı

Nonda gitse bile alınacak forvet Toni olmaz, zaten olmamalıda.

Baros ve Toni yanyana olduğu zaman ya biri oynayacak ya biri ya da sistem tamamen değişecek.

2 oyuncudan herhangi birinin yedekte kalması lüks olacağını düşünürsek, aynı şekilde sistemin değişmesinin de samça olması yüzünden bu transferin olabilirliği çok çok düşük.

Eğer Nonda gerçekten yollanacaksa yerine ucuza genç bir forvet alınır. Zaten Adnan Polat'ın da açıklamaları bu yöndeydi.

eger illa sistemi degistiriceksek ve Barosun yanına adam alıcaksak Frederic Kanaoute mükemmel olur.

Allah aşkına Toni gelse nerde oynayacak biriniz söyleyin . 4-4-2 ye dönmemiz lazım gelirse . Ama döneceğimizi hiç sanmıyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt