# Lucas Biglia - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Biglia

Cevap: Lucas Biglia Galatasaray'da (mı)?

Niye gelmesin yahu, Türkiye yi de amma sey yaptiniz ha. Tamam oynadigi takim su an Bayern ama herifin yasi gelmis 33e bundan sonra gidecegi takim Bayern ayarinda olmiyacaktir. Paraya bakar bu is, gelmesi zor degil.

Ben Türkiyeyle ilgili demedim, gerci demis olsamda farketmez cünkü gercegi budurki rezil futbol var burda.

Aslinda ben GS Kulübü ile ilgili dedim. Camiamizdaki bu kaos ortami varken gelirmi bilmiyorum. 6 ayda bi Antrenör kovan ve takimi yeniden kuran bi takimda adam niye oynasinki. Ne malum gelse belki 6 ay sonra kendiside kovulur.

Kanimca PSVe geri döner ve orda futbolu birakir. Buna yakin gazetelerde ifadeleri olmustu galiba..

scoutgs yi fazla büyütmeyin gözünüzde,Gerçekleşebilme ihtimali yüzde 10 yani bence dogru degildir...

resmi siteden açıklama bekleyin bence..

ne van bommel i ya. duydugumda midem bulanıyor artık bu efsane isimleri. geçiniz abicim yeter ya. mis gibi gençler var. bunlara yönelmek varken halen takılıp kaldıgınız isimlere bakın. tartısmaya bile değmez. van bommel martins vs.

yanına formica gelirse tadından yenmeyecek bu takım göreceksiniz. haginin takımını izliycez. misimovic gibi sakız çiğneyen ruhsuzların olmadıgı. forması için mücadele edenlerin takımını...

meral senle tartısmak istemiyorum. her mesajıma zıplama lütfen. sana kalsa o profil resmindeki adam ve türevleriyle veteran futbol takımı kurarsın.

Cafu her maç cak cuk sakız çiğnerdi,gelmiş geçmiş en iyi sağ beklerden biri adam :D

Ne tuhaf bir yargı sistemimiz var ya..

Amanınnnnnnnn. Hayırlı olsun. Dişlerimi fırçalayıp, uyku uyumaya doğru yelken açarken bilgisarayı kapatmadan önce sonkez foruma bakayım derken bu haberi gördüm. Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

En azından transferler erken oluyor. Bu bile iyi bir gelişme.

Umarım uyum sağlar takıma. Tekrardan hayırlı olsun.

Başarılar Biglia :)

lucasbigliaprofilzellik.png

misi'nin asıl olayı sakız çiğnemesi değil.. sakız çiğnesin ama adam akıllı futbol oynasın. 10 metreye top atamaz. yenilgiden sonra gülücükler saçar etrafa. umarım bir daha o serefli formamızı geçirmez sırtına. zaten HAGİ izin vermeyecektir buna. konu misi değil. biglia ile ilgili izlenimi olan arkadaslar düşüncelerini paylasırsa sevinirim..

misi'nin asıl olayı sakız çiğnemesi değil.. sakız çiğnesin ama adam akıllı futbol oynasın. 10 metreye top atamaz. yenilgiden sonra gülücükler saçar etrafa. umarım bir daha o serefli formamızı geçirmez sırtına. zaten HAGİ izin vermeyecektir buna. konu misi değil. biglia ile ilgili izlenimi olan arkadaslar düşüncelerini paylasırsa sevinirim..

misi, antrenmanlarda isteksiz mis hic kafasina takmiyormus .

Misi yi tanimiyorlar da o yüzden öyle saniyorlar.

Adam zaten cool biri, cool yasiyor. Almanyada da öyleydi. Sanki hic umursamiyor gibi bir görüntüsü vardir hep. Tanmadan oyuncu alirsan böyle olur iste.

Üst Alt