Lucas Leiva, Galatasaray'a Gelmek İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucas Leiva, Galatasaray'a Gelmek İstiyor!

lucasleiva.jpg

Geçtiğimiz yaz transfer döneminde adı sıkça Galatasaray ile anılan, transferinde son aşamaya gelinse de sarı-kırmızılı kulübe imza atamayan Lucas Leiva, yeni sezonda parçalı formayı giyecek.

ÖZEL: Liverpool ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Brezilyalı orta saha Lucas Leiva, Galatasaray’a transfer olmak istiyor.

Sarı-kırmızılı kulüp, performansından memnun kalmadığı Nigel de Jong’u takımdan gönderip Brezilyalı’yı kadrosuna katacak.

Bu sezon Liverpool formasıyla tüm kulvarlarda toplam 26 maça çıkan Leiva, 1 gol attı 2 asist yaptı.

Egehan Şengül / Gama Spor

Klopp stoper olarak kullandı bunu oynattığı birçok maçta bu sene, stoperde iyi oynadı bu sene bu herif. Palace maçında holding midfielder oynar sanırım, Matip Lovren stoper olur.

Son düzenleme:
Gerçekten tamam agresif mücadeleci ama CDM olarak Topal'dan iyi değil

Ha bedava transfer tamam ama maaşı düşük olacaksa kabulümdür ancak

Ee Dursun yönetiminde bu imkansız olduğu için ....

Adamlar geldiğinden beri
forvet almaya çalışıyor beceremediler
CDM almaya çalıştılar beceremediler
Stoper almaya çalıştılar beceremediler
CM almaya çalışmadılar bile
Sağ sol bek zaten haşat

Ha transfer yapıldı buralara ama Galatasaray'ın parasını çöpe atmaktan başka bir işe yaramadı ...

Ahmed gecende de 25 yasini gecmesinler diyordun bakiyorum da kistas mecburen yukari cikiyor, yanlis anlama senin sucun degil bu yoneticilerin sucu :D
Renktaş,bu işe yaramazlar 33 yaşında oyuncu alacağına 27 alsinlar max.

Ha bana kalsa dediğim gibi 25 ten büyük olmasın.
Her anlamda Gittikçe çıtamizi dusuruyorlar:(

DURSUN İSTİFA!

buda 3 senedir gelip gidiyor sürekli ne hikmetse pili bitik oyuncu istemiyorum. en fazla 1 sene oynar sonra melo'nun son senesi ve de jong gibi olur..

Üst Alt