Lucas Neill takım bulamadı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucas Neill takım bulamadı

Lucas Neill takım bulamadı

Galatasaray'ın yollarını ayırdığı yabancılarından Lucas Neill, kendine hâlâ kulüp arıyor.

fft1mm1476009.jpg

Avustralyalı futbolcunun menaceri, daha önce yaptığı açıklamada hiç acele etmeyeceklerini ve Neill’ın uzun bir tatil yapacağını belirtmişti. Temmuz ayının yarısı geride kalmasına rağmen başarılı futbolcunun halen bir kulübe imza atmamış olması taraftarların da dikkatini çekiyor. Sarı-Kırmızılılar, özellikle Süper Lig’de deneyimli stoper eksikliği yaşandığını ve hiçbir takımın Neill’a teklif götürmemiş olmasını anlayamadıklarını vurguluyorlar.

Fanatik

Cevap: Lucas Neill takım bulamadı

Vay be.. Bizim savunma hattimizda Neill'dan cok ustun futbolcular var sanki, gonderdiler adami..

Su an eldekilerden daha kaliteli oldugu kesindir.. Topu ayagina aldiginda en azindan "futbolcu bu adam yaa" diyebiliyoruz.. Ben Servet'in hala 10 kez top sektirebilecegine inanmiyorum.. Adamda teknik eksilerde..

Kendini oyundan attırmak için girişimlerde bulunan oyuncularla işimiz olamazdı. Hiç bir katkı sağladığına inanmıyorum. Gönderilmesi en doğru karardı..

Sorun yok beyler avatardan tanidim :b5::b5: Kendisi fanatik Galatasaraylidir, ünlüdür Avrupa'da :D

Üst Alt