Lucas Neill


Video: Lucas Neill-Galatasaray 2010-2011

Bilgiler: Galatasarayımızın başarılı oyuncularından Neill için yapılmış bir klip.

Lucas Neill (d. 9 Mart 1978, Sidney), İrlanda asıllı Avustralyalı futbolcu. Son olarak 2007-2009 arası West Ham United takımında forma giydi. Son sezonunda kaptanlık pazubandını taşıdı. Sağ bek, defansın ortası ve ön libero mevkiilerinde görev yapabilmektedir. Yeni sezonda ücretsiz olarak Everton'a katılmış ve toplam 15 maçta forma giymiştir. 2009/2010 devre arası transfer döneminde 750 bin Pound'a Galatasaray SK takımına transfer olmuştur.[video=youtube;HRAmExRd7Yk]https://www.youtube.com/watch?v=HRAmExRd7Yk[/video]
 
Cevap: Lucas Neill-GalatasaraySüre uzun olsa daha güzel olurdu ama savunma oyuncuları için video yapmakta ayrı bi zorluk. Emeğine sağlık. Kısa da olsa, güzel çalışma olmuş.
 
Cevap: Lucas Neill-GalatasarayEmek vermişsin,emeğine sağlık ama benim kafamdaki ve istediğim Neill videosu;Daha çok attığı paslar ve yaptığı müdahaleler ilgili olmasıydı.Tabi zorduur görüntü bulmak.Umarım böyle sağlam bir video yapan olur.
 
Cevap: Lucas Neill-GalatasarayEmek vermişsin,emeğine sağlık ama benim kafamdaki ve istediğim Neill videosu;Daha çok attığı paslar ve yaptığı müdahaleler ilgili olmasıydı.Tabi zorduur görüntü bulmak.Umarım böyle sağlam bir video yapan olur.Defans oyuncularının videosunu yapmak gerçekten zor.Her maçın geniş özeti mevcut olması gerekir.Şu anda elimde bütün maçların geniş özetleri mevcut değil.Belki ilerde yapabilirim.Senin istediğin anlaşılan Cana videosu gibi birşey olması.
 
Neill değilde Blackburn'de başka bir futbolcunun ismi bizle anılmıştı.Herkesin hem fikir olduğu çöplerden biriydi,Neill'de o ara gelince çöp muamelesi çekilmişti

Sağlam çıkınca şaşırmış idik
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt