Lucas Neill'den Beşiktaş'a teklif - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucas Neill'den Beşiktaş'a teklif

Cevap: Lucas Neill'den Beşiktaş'a teklif

Arkadaşım biriniz olmadık bir yorum yapıyor sonra hep birden dalıyorsunuz. Ne dedi diğer arkadaş, Neill BJK stoperlerini üst üste koyup top diye oynarmış, sanki bizim stoperler 3. ligden gelme adamların hepsi milli futbolcular. Ha adam Popescu olsa da dese tamam lafım yok, da Neill bu yahu? 10 sene Premier Lig'de oynaması yaptığınız kıyaslamaya uygun olduğu anlamına gelmiyor.

Mantıkken baktığında Beşiktaş'ta ki tüm stoperleri üst üste bindirirsek son derece ağırlaşırlar , o zaman top diye oynaması da cok zor olmasa gerek.

Top diye oynama kısmına takıldıysan açıklık getireyim istedim. :)

Kalite olarakta eldekilerden daha iyi olduğunu iddia ediyorum sadece ve hala da. Neyse çokta problem değil. :)

Arkadaşım biriniz olmadık bir yorum yapıyor sonra hep birden dalıyorsunuz. Ne dedi diğer arkadaş, Neill BJK stoperlerini üst üste koyup top diye oynarmış, sanki bizim stoperler 3. ligden gelme adamların hepsi milli futbolcular. Ha adam Popescu olsa da dese tamam lafım yok, da Neill bu yahu? 10 sene Premier Lig'de oynaması yaptığınız kıyaslamaya uygun olduğu anlamına gelmiyor.

En komik yerden giren sen olmuşsun ona bakarsan.

Tarihinin en isimli kadrosuyla bile Avrupa'da en son 4x4 olup gelmişsin, Avrupa kupan yok, çıkmış Avrupa kupasından giydirmeye çalışıyorsun.Neyse.

Neill'in kariyeri belli başarıları belli kısmında ufak bir vurgu yaptım sadece hatırlamışsındır şimdi kariyerini..

Egemen'in diyelim ki defansif yönü üstün , Toraman'da diyelim ki daha hızlı vs elbette Neill'dan iyi özellikleri vardır onlarında ,

ancak total olarak baktığımızda Neill cok yönlü bir stoper. Ayağının ne derece sağlam olduğunu da söylemeye de gerek yok ekstra olarak.

Neyse fazlasıyla uyumlu olması muhtemel Egemen-Sidnei gibi bir ikili var sizde de zaten , bu haber de yalan , konuyu uzatmaya gerek yok.

Haklisin tabi. Neill'in beyendigim yonleri var. Ama su an onemli olan defansi yonu. Defans sorunu olan bir takim'a Neill'i kurtarici olarak getirmek mantikli olmaz, demek istedigim bu.

Ama haklisin, haber kolpa. Gercek olduguna inanmiyorum. Neill buyuk ihtimalle Ingiltere'ye veya Avustralya'ya gider.

En komik yerden giren sen olmuşsun ona bakarsan.

Tarihinin en isimli kadrosuyla bile Avrupa'da en son 4x4 olup gelmişsin, Avrupa kupan yok, çıkmış Avrupa kupasından giydirmeye çalışıyorsun.Neyse.

Neill'in kariyeri belli başarıları belli kısmında ufak bir vurgu yaptım sadece hatırlamışsındır şimdi kariyerini..

Bu sene bi bak bakalım avrupada Türkiye kaç puan toplamış kaçını Beşiktaş toplamız o 4x4 YILDIZLI! kadro

Ve neill'i bu kadar beğeniyordunuz çok kötü sezon geçiren Galatasarayda niye ilk gönderilen yabancılardan oldu?

Bora, Furkan, Demir, Mehmet, Yasin az ağır gelin ha?Forumdaki iyi niyeti suistimal etmeyin.Gerek yok bunlara.

Allah korusun !

18 e giremez bizde.

Lucas Neill tarzında adamlar 18'e giremediği için zaten önümüzdeki sezon da hüsran yaşayacaksınız. Sizde neden giremedi deme. Bizde Emre Çolak'da 18'e giremiyordu Sarp'la oynuyorduk. Misimoviç gönderildi, kötü topçumu. Yani bizim geçen sezonumuzu kriter alma demek istiyorum.

Geçen gün yine Lig Tv de Belediye maçınız denk geldi. Maç 89 da 0-2 oldu, taraftar hala Quaresma diye bağarıyo. Acayip adamlarsınız.

Neill Beşiktaş için çok üst seviye bir stoper, isteseler de alamazlar.

Haklisin tabi. Neill'in beyendigim yonleri var. Ama su an onemli olan defansi yonu. Defans sorunu olan bir takim'a Neill'i kurtarici olarak getirmek mantikli olmaz, demek istedigim bu.

Ama haklisin, haber kolpa. Gercek olduguna inanmiyorum. Neill buyuk ihtimalle Ingiltere'ye veya Avustralya'ya gider.

Özetlemişsin. :yenieek:

Bu sene bi bak bakalım avrupada Türkiye kaç puan toplamış kaçını Beşiktaş toplamız o 4x4 YILDIZLI! kadro

Ve neill'i bu kadar beğeniyordunuz çok kötü sezon geçiren Galatasarayda niye ilk gönderilen yabancılardan oldu?

Furkan bizim bu senemizi baz alma lütfen. Dediğim gibi bizde Emre evindeyken Sarp oynuyordu. Misimoviç de gönderildi, kötü topçu mu? Lucas'ı bırak, bir çok yabancı aynı durumları yaşasa aynı tepkileri verirdi. Hele Lucas gibi EPL falan görmüş bir profesyonel. O artık dayanamadı yaşananlara.

Neill ile Ferrari tartışılmış lan. Neill şuan ligin en kaliteli ismidir. Yanında Yobo tarzı bir adam olduğunda o takım gol falan yemez çok açık. İstersen beklerin Cihan ve Orhan Ak olsun.

Neil bizde oynamayacaksa BJK de oynasın. Her nekadar kabul etmeselerde şuanda Beşiktaşın elinde bulunan tüm stoperlerden kesin olarak oyun bilgisi, topu oyuna sokması, tekniği ve devamlılığıyla üstün. Şahsen ben almalarını isterim. Kewell ıda almalarını isterim. F7 ye gitmedikleri müddetçe sorun yok. Ama haber kolpa diye düşünüyorum.

Lucas Neill tarzında adamlar 18'e giremediği için zaten önümüzdeki sezon da hüsran yaşayacaksınız. Sizde neden giremedi deme. Bizde Emre Çolak'da 18'e giremiyordu Sarp'la oynuyorduk. Misimoviç gönderildi, kötü topçumu. Yani bizim geçen sezonumuzu kriter alma demek istiyorum.

Geçen gün yine Lig Tv de Belediye maçınız denk geldi. Maç 89 da 0-2 oldu, taraftar hala Quaresma diye bağarıyo. Acayip adamlarsınız.

Ne alakası var şimdi , sizde 40 yıldır yeni Hagi'miz diye 50 tane adam feda ettiniz , Bülent Korkmaz'ı,Hasan Şaş'ı küfürlerle uğurladınız , biz Nihat'ı ıslıkladık diye kendimizden utandık , Quaresma'ya sevgi gösterisi yapmamız kalitesinden değil müthiş azminden dolayıydı her maç o azimle oynuyor biz de her maç alkışlayacağız , Quaresma diye bağıracağız !

Neill'a gelirsek.

Toraman-Egemen-Sivok-Sidnei bu ülkenin en iyi 4 lü stoper grubu.

Ferrari gibi İtalya'nın en iyi stoper jenarasyonunda kendine 20 küsür maç şans bulmuş ve kapalı defans oynandığında üstüne tanımadığım bi adamı saymıyorum bile , neden çünkü ahlaklı oyuncu lazım !

Neill bana göre iyi bi futbolcu ama kesinlikle bizde 18 yüzü göremez.

Evet haklısın. Yeterki yanında stoper diye Gökhan yada Servet oynamasın. ;)

Neill ile Ferrari tartışılmış lan. Neill şuan ligin en kaliteli ismidir. Yanında Yobo tarzı bir adam olduğunda o takım gol falan yemez çok açık. İstersen beklerin Cihan ve Orhan Ak olsun.

iyi ki defansı eksik dediler beşiktaş'ın 500 tane stoper alacaklar sanki, yalan haberdir. ne yapacaklar o kadar adamı?

beşiktaş'ın sorunu bence quaresma, ama anlayınca kadar çok zaman geçecek. bu sene quaresma yerine atıyorum ibrahim akın falan olsa, beşiktaş 10 puan daha toplardı.

Üst Alt