Lucescu İçin Girişimler Başlıyor!


690bb84f1d9f468c99d65f7660ecbd0d.jpg

Galatasaray'da yönetim teknik direktör Igor Tudor'a güvenoyu verirken, bir yandan da yöneticilerin başkan Dursun Özbek'e önerdiği Mircea Lucescu formülü için de girişimler başlıyor.

Geçtiğimiz gün yapılan haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında Mircea Lucescu'nun, Igor Tudor'un üzerinde bir konumda görevlendirilip futbol şubesinin başına tam yetkiyle getirilmesi Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e önerilmişti. Özbek de şartların araştırılmasını istemişti.

Bunun üzerine Galatasaray yöneticilerinden Can Topsakal, Lucescu ile görüşmek üzere İtalya'ya gitme kararı aldı. Topsakal'ın yarın yapacağı görüşmede Rumen teknik adama bu projeyi sunacağı ve alınacak yanıtı da Dursun Özbek'e ileteceği öğrenildi.

NTV Spor
 
alzheimer iddaaları falan var diyolardı ntvsporda demin evren göz varken aman gelmesin luce mı kaldı tudor kalsın terim gelmiyosa
 
Bu çok saçma bir iş olur.

Futbol şubesinin başına birini getireceksen antrenörü getirmeden, transferi yapmadan yapacaktın. Gel sen bu işlerin başına geç diyecektin.

Şimdi getirip tam olarak ne isteyeceğiz Luce'den ya da o pozisyona gelecek başka bir kişiden. O görevdeki kişinin yapması gerekenleri sen yapmışsın zaten.

Saçma sapan işler bunlar.
 
beIN SPORTS Türkiye‏ @beINSPORTS_TR
Galatasaray, Lucescu'ya sportif direktörlük teklif etmek için yarın masaya oturacak!
 
Transfer dönemi sonunda sportif direktör getirmek anca dursun ve Mehmet denen beyinsizlerin yapacağı düzeyde bir gerizekalılık olur.
 
napıyor bu yönetim acaba bir tane kafası çalışan yok mu aralarında şunlara akıl verecek koltuğunu kurtaracak beyin bile yok bu adamlarda ...Fatih Terim izin vermez mi sizin mamalara da TERİM gibi biri dururken lucescu soru işaretini sportif direktör yapıyosun.. hadi yaptın önce tudora sorman lazım... razvan da 5 maç sonraki hocamız olur kesin :)
 
ulan hala tudor peşindeler ya mal bunlar hoca yapın bari s.d nedir adam hayatında yapmamış böyle birşey
 
Üst Alt