Lucescu Kararını Verdi!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
manset-fotografi-425.jpg


Mircea Lucescu'ya yakınlığıyla bilinen iş ortağı Constantin Anghelache, Rumen hocanın bir süre dinlenmek istediğini söyledi.

Rumen basınında Mircea Lucescu’nun bir süre çalışmak istemediği, ciddi bir proje olmadığı sürece de dinlenmesine devam edeceği yazıldı.

ProSport’ta yayına katılan ve Lucescu’nun çeşitli endüstrilerde iş ortağı olan Constantin Anghelache, Galatasaray’ın ilgisiyle ilgili soru üzerine, Rumen teknik direktörün bir süre takım çalıştırmama kararı aldığını ve kendisine’Dinlenmeye ihtiyacım var’ dediğini açıkladı.

72 yaşındaki Lucescu’nun ciddi bir proje gelmemesi durumunda dinlendikten sonra da teklif kabul etmeyeceğini de söyledi.

Anghelache, Lucescu’nun Zenit dönemine de değinirken Rumen teknik direktörün Rus ekibine giderek hata yaptığını itiraf ettiğini de açıkladı.

Galatasaray yöneticisi Can Topsakal, Lucescu’yla görüşmek için dün Romanya’ya gitmişti. Topsakal, “Luce'yi üst akıl olarak düşünüyoruz” demişti.

CNNTÜRK
 
Adam belki yine gelmezdi ama biz basketboldan sorumlu yöneticiyi göndererek zaten var olan ihtimali de düşürdük. Ne anlattı acaba Topsakal Luce'ye :red:
 
Hocam sen dinlenmene bak. Biz fatih hocayla lige ambargo koyacağız Allahin izniyle.

Bundan büyük gurur yok, Cimbomlu olmak kadar
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt