lucescu taktiği | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

lucescu taktiği

tek forvetli ve genel hatları ile defansif anlayıştır. orta sahada iyi top yapan gerçek anlamda bir lider mutlaka vardır ve çift ön libero bu taktiğin temelidir. sistem ön liberolardan bir tanesinin topu oyuna iyi sokup 10 numara tabir edilen futbolcuya iletmesi, diğerinin de kesici özelliklerini kullanarak rakibin orta saha direncini kırması üzerine kurgulanmıştır.

fazla tat vermeyebilir bazı maçlarda futbol adına,hatta bazı maçlarda tiksindirebilir bile mesela(bkz: nantes-galatasaray),fakat o taktiktir ki galatasaray'ın barcelona'yı camp nou da elinden kaçırdığı,sami yende real madridi sahadan sildiği taktik ve aynı taktiktir beşiktaşın londra da chelseaye küsküyü vermesini sağlayan taktik.

Lucescu'yu istemiyorum.Bu takıma defans yaptırmaya kalkacak ve beceremeyecekler.

Abi yaşın 38. Hatırlamıyor musun 2002'deki kadroya yaptırdığı defansı. Liverpool - Roma'ya karşı deli gibi defans yapmıştık. Benim Lucescu'yu istememin en büyük sebebi oynattığı futboldan ziyade oyuncularından maksimum verim almayı bilmesi özellikle de yerlilerden.

Yav Avrupa maçlarını hatırlayıp defans diye ağlıyorsunuz. Herif Gerets'ten sonra en çok gol sayısına sahip ligde.

yahu o zamanki yerli oyuncularla şimdi yerli oyunculara bakınca lucescunun aynı başarıyı yakalayacağı meçhul.bize mustafa denizli lazım

Her mac bir olmaz. Sıkıcı futbol genel olarak zorlu maclarda oynarız, yani derbi macları ile avrupa macları, basarı sağlandıktan sonra bu maclarda sıkıcı futbol oynamanın bir sakıncası yok.

Anadolu maclarında ise hücum futbolu ile rakipleri ezeriz,

Lucescu ve Lucescu'nun takımı her zaman işini bilir :encouragement:

körü körüne her maç defans oynatmaz luce.

hepimizin özlediği,istediiği şeyi yapar;

adamına göre maçına göre taktiğini belirler.

her maç defansif oynatıyor deniyor ama en son 7-0lık galibiyeti onun dönemınde aldık.

ölüm gurubunun en babasından son maçta ofsayttan yediğimiz bir golle elendik.

kısaca aklını gerçek anlamda kullanan biri. tilki gibidir tilki.

oyunculardan max verim alır. maçına göre taktikle çıkar. eğer gelirse başkanın paralar yağdırmasınada gerek yok transferde. gerekli mevkilere gerekli oyuncuları ver luceye yeter.

pek tanımayanlar insanların kendısını abarttığını sanıyor ama emın olun az sey bıle anlatıyoruz hakkında. inşallah gelirde gözlerinizle görür hak verirsiniz.

antu da 12 no da şuan çok ünlü bi repliğin değişik bi versiyonu sürekli geçiyor.

"lucescu gelmese bari"

Abi yaşın 38. Hatırlamıyor musun 2002'deki kadroya yaptırdığı defansı. Liverpool - Roma'ya karşı deli gibi defans yapmıştık. Benim Lucescu'yu istememin en büyük sebebi oynattığı futboldan ziyade oyuncularından maksimum verim almayı bilmesi özellikle de yerlilerden.

Hatırlıyorum leş bir fenerbahçe'ye şampiyonluğu kaptırmıştık ve 2000 yılının en iyi takımı olan o efsanevi takımla ikinci sezon tamamen mantalitesine uygun isimler geldiğinden dolayı başarılı olmuş ama az da laf etmemiştik genetiğimiz ile oynanıyor diye.

Bizim takımın defansa adaptasyon sorunu var.Bizim mantalitemiz hücuma endeksli yapımıza ters savunmak çünkü.

Lucescu'yu istemiyorum.Bu takıma defans yaptırmaya kalkacak ve beceremeyecekler.

Kendisi mi soyledi size Levend bey

Luce'nin iki sezonunda attigimiz gol 75 ve 77

Atak futboluyla ozdeslestirecegimiz Fatigue Terimle 11-13 arasinda attigimiz gol sayisindan fazla

Herhalde kadroda victoria bulent akin fleurquin ve bilimum 2. lig topcusuyla sampiyonlar liginde barca gibi oynamamizi tahakkuk etmediniz?

Mourinho bile o kadar iyi topcularla koru koruna defans yaptiriyor ve dunyanin en iyi hocasi dedirtiyor

Lucenin de bu kotu sani zamaninda hincal uluc adli alimin zirt pirt korkak demesinden olusan bir yanilgidir

LUCE-> EXPER BIRIDIR

VEDE EKIBIMIZE ANCAK EXPER TDLER YAKISIR

HURMETLERIMLE

Hayri bey 2002'de kötüydü performansımız evet çeyrek finaldeydik ama rapaic ve revivolu ne olduğu belirsiz yabancı ve üç beş gurbetçi serhat-m.hanefi gibi adamlardan oluşan febeye kaptırdık şampiyonluğu ikinci sezona itirazım yok

Hatırlıyorum leş bir fenerbahçe'ye şampiyonluğu kaptırmıştık ve 2000 yılının en iyi takımı olan o efsanevi takımla ikinci sezon tamamen mantalitesine uygun isimler geldiğinden dolayı başarılı olmuş ama az da laf etmemiştik genetiğimiz ile oynanıyor diye.

Bizim takımın defansa adaptasyon sorunu var.Bizim mantalitemiz hücuma endeksli yapımıza ters savunmak çünkü.

ya abı yapma gözunu seviyim o leş fenerbahçe 2011 den beter pislik yapmıştı.

ersunun soyunma odasında tesvık primleri,cihan ozkay mı ne ölüm tehditleri tarihin 2011 ile birlikte en pis sezonudur o sezon.

bunların ustune emre ve okan braderlerın ıcerden bizi dinamitleyip ankagucu macında atılmaları o yıl fenerı şamp. yaptı.

hadı o seyı gecelım öyle ya da böyle luce neredeyse tamamı hurda ve kiralık oyuncularla avrupada yıne destan yazdı.

takımı yıne şampiyon yaptı.

giderken çavusesku muhabbetlerını bosa yaparak gıtmedı ülkeden

İkinci senesine tek kelime etmem ama bu takıma defans yaptıramaz benim öngörüm bu umarım haksız çıkarım bundan da gocunmam.

Hasan Şaş Luceden sonra Milli Takım yıldızı olmuştu Dk da göndermedik sonraki sezomda herkes yuhaladı adamı Ft gelince

C5303 cihazımdan gönderildi

Üst Alt