Lucescu: "TFF ile anlaştık, görevimin başındayım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucescu: "TFF ile anlaştık, görevimin başındayım"

lucescu-istanbul-a-geliyorum-9433938.Jpeg

A Millî Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Türkiye'deki geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

A Millî Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, ülkesi Romanya'daki bir TV kanalına açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin Dünya Kupasına gidememezinin ardından hakkında çıkan haberleri yalanlayan Rumen teknik adam "TFF Başkanı ile konuştuk anlaştık, görevimin başındayım" dedi.

Kasım ayında Romanya ile bir hazırlık maçı yapacaklarını da belirten Lucescu, "Romanya da, Türkiye de yeni bir başlangıca ihtiyaç duyuyor. 10-14 Kasım tarihlerinde karar kıldık. Umarım bu maç iki takımın da yararına olur" diye konuştu.

Ilginctir turkiyede ne zaman bu tip aciklamalar yapilsa beklentinin aksine ayrilikla sonuclaniyor.
"Sozlesmem var devam ediyorum,Konustuk sorun yok,antrenmanlara basladim/devam ediyorum"

Umarim yine aynisi olur.Koyune donersin.

Bu takimin basina tum vaktini milli takima harcayacak birisi gecmeli.Iyi kotu iyi bir jenerasyon var.Harcanirsa yazik olur.

A.Avci'nin gelmesini cok isterim.

Üst Alt