Lucescu: "Yabancı sınırını tekrar görüşmek lazım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucescu: "Yabancı sınırını tekrar görüşmek lazım"

Yaşın olmus doksan be insafsiz.. Be allahsiz yabanci siniri kalsa napacan alt yapidan 11 adam cikartsan 5 seneye kalmaz zaten sen geberirsin.. Sana mi kaldi ulan tr futbolununa upgrade yapmak..

Olasi basarisizlikta sarilacak yer mi ariyorsun.. Ateist olmasaniz ben size diyecegimi bilirdim ama neyse zaten alzamirsin var git yoluna

Milli takım yerine bize gelseydi eğer bırak yabancı sınırını düşürmeyi yedeklerde de en az 5 yabancı olabilmeli diye açıklama yapardı. Şimdi kendisini düşünüyor tabi oyuncu bulamıyor kendince çözüm üretmeye çalışıyor yanlış düşünüyor. Yerli oyuncu bulamaması yabancı sınırı olmamasından değil kaliteli yerli oyuncu yetişmiyor. Yabancı sınırı getirsen de hiçbir şey değişmez. Alt yapıların yeniden yapılandırılması gerekiyor. Bunun için de önce zihniyetin değişmesi gerekiyor.

Önceden yabancı sınırı vardı da ne oldu? Gören de Milli Takım her Avrupa Şampiyonasına her Dünya Kupasına katılıyordu zanneder :red:

Milli takım yerine bize gelseydi eğer bırak yabancı sınırını düşürmeyi yedeklerde de en az 5 yabancı olabilmeli diye açıklama yapardı. Şimdi kendisini düşünüyor tabi oyuncu bulamıyor kendince çözüm üretmeye çalışıyor yanlış düşünüyor. Yerli oyuncu bulamaması yabancı sınırı olmamasından değil kaliteli yerli oyuncu yetişmiyor. Yabancı sınırı getirsen de hiçbir şey değişmez. Alt yapıların yeniden yapılandırılması gerekiyor. Bunun için de önce zihniyetin değişmesi gerekiyor.

Önceden yabancı sınırı vardı da ne oldu? Gören de Milli Takım her Avrupa Şampiyonasına her Dünya Kupasına katılıyordu zanneder :red:

İyiki gelmedi, verilecek sadakımız varmış.. Allah korumuş

geçti o tren. Beinsport olduğu sürece bu yabancı kuralı değiştirilemez. Adamlar tarık, hasan ali için bu ligi satın alıp yurtdışına pazarlamıyor.

Gelip ülkeyi karıştırdı adam.. Böyle bilmezdim Lucescu'yu, resmen kaybetme ihtimaline karşılık şimdiden bahane hazırlamış kendine..

Diyorlar ki! Ndiaye yerine Selçuk oynasın, Mariano yerine Tarık, Belhanda yerine Yasin..

Mis kafalar mis..

Galatasarayı ve Beşiktaşı bekleyen en büyük tehlike maalesef bu.

Östersund ve vardar facialarından sonra diyecekler ki yabancı kuralı da avrupada başarıyı getirmedi demekki çözüm bu değilmiş.

Zaten Lucescu ve Demirören direk cumhurbaşkanının karşısına bu yüzden çıkdı. İcazet almaya.

Bununda en büyük isteklisi tetikçisi bataklara oynayan parası kalmayan şampiyonlugu bırak avrupaya bile gidemeyen ,

Gidecek imkanı olsa FFP yüzünden gidemeyecek olan Fenerbahçe.

Seneye hem bizi hem bjk yi durdurmak içi yabancı sınırını yine değiştirmezlerse adımı değiştiririm.

Maalesef 4-5 yıllık sözleşme yaptıgımız için çok büyük sıkıntı yaşayacağız.

Valla kendileri bilirler. Bu sene olan coşku yabancı sınırı geldiği anda biter. Stadlar boş kalır. Yayın gelirleri düşer. Bein zarar edip bir daha teklif bile vermez.Futbolu da bitirmek istiyorlarsa sınırlasınlar yabancıyı.

Şu sahadaki malları gördükten sonra "omo yobonco sonoro lozom" diye bik bik ötmeye devam edersen senin bu sefer cibiliyetini mikerim Lucecim.

Öptüm.

Alnitak Alnilam Mintaka

Ali Dürüste çok teşekkür ediyorum. Bu bunağın bize gelmesini engellediği için.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt