lucid rüya görme tekniği - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

lucid rüya görme tekniği

Cevap: Lucid Rüya Görme Tekniği

1. Sen bu ülkede vergisi olmayan birşey gördünmü tabiki vergisi var.

2. Tabiki ediyorsun çağıranın bir yüzü kara gelmeyen zenci. Zencimi !!! En iyisi gelecek birilerini çağır.

3. Olur amaç çilingir kurmaksa biri mangalı getirir biri rakıyı öteki etleri.

4. 3 şey alabilirsin.

5. Annen aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor diye bir mesaj almadığına göre bunun Türkçedeki tam karşılığı mıçtın.

6. Bu dünyaya çıçtığımız yetmedi öbür tarafadamı edicez

Sabahları oluyor ama genelde korkulu rüyalarda direk olarak farkediyorum rüyada olduğumu, yada öylesi işime geliyor. Merhaba ben Gülyabani Hass rüyadayım la gibi :-)

bunlarla ilgili sorularım olacak...

* bunların vergisi varmı

* rüyaya istediğin kişi davet edebiliyor musun ( mesela Megan Fox )

* 3-5 kişi aynı anda aynı rüyada olabiliyormu

* Astral seyahat yaparken yanımıza bir şey almalımıyız

* diyelim bedenin evde ama ruh çıkmış seyahate 3 blok ötede , o an annen gelip uyandırsa ne olur

* lucid rüyada tuvalet ihtiyacı varmıdır

neyse şaka bi yana , rüyada olduğumu anladığım an uyanıyorum ve hep sabaha karşı oluyor. Sanırım bu sayılmaz

1. Sen bu ülkede vergisi olmayan birşey gördünmü tabiki vergisi var.

2. Tabiki ediyorsun çağıranın bir yüzü kara gelmeyen zenci. Zencimi !!! En iyisi gelecek birilerini çağır.

3. Olur amaç çilingir kurmaksa biri mangalı getirir biri rakıyı öteki etleri.

4. 3 şey alabilirsin.

5. Annen aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor diye bir mesaj almadığına göre bunun Türkçedeki tam karşılığı mıçtın.

6. Bu dünyaya çıçtığımız yetmedi öbür tarafadamı edicez

Sabahları oluyor ama genelde korkulu rüyalarda direk olarak farkediyorum rüyada olduğumu, yada öylesi işime geliyor. Merhaba ben Gülyabani Hass rüyadayım la gibi :-)

beni aydınlattığın için tşk ederim , maliyeye kayıt yaptırır yaptırmaz astral gezilere başlayacağım ama dolayısıyla yeni sorularım olacak

şaka şaka yok kaydım var benim :D

Eğer uslu çocuk olursanız rüyanızda camila davalos mariana davalos kardeşleri de görebilirsiniz:asd:

Jucidden mi bağlanıyosun renkdash.

Adam hâla lucid de sanırım. Uyan lan.

Kendi rüyami seneler önce yönlendirebiliyordum.

Simdi deniyorum her denedigimde uyaniyorum.

Rüya görmemdede bi seyreklik olustu önceden her gün rüya görürdüm simdi haftada en fazla birkere.

Bunun bi aciklamasi varmi arkadaslar?

Kendi rüyami seneler önce yönlendirebiliyordum.

Simdi deniyorum her denedigimde uyaniyorum.

Rüya görmemdede bi seyreklik olustu önceden her gün rüya görürdüm simdi haftada en fazla birkere.

Bunun bi aciklamasi varmi arkadaslar?

söylemeye dilim bile varmıyor renkdaş :( :(

hayır ben yapamıcam, hayri söylesin :( :(

Üst Alt