Lue'BAYAR GSCimbom 'da...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yakın arkadaşım, suyun karşı yakasında ikamet eden, pek muhterem sarı çiyan (kendisi rakip takım taraftarıdır) Lue'Bayar 'ı GSCimbom 'a üye yapacağım. Buradan sohbet edeceğiz. :b5:Yanlız saçları boyadığı ve perma yaptırdığı için tanımakta zorluk çekebilirsiniz. :akansular: Kendisi biraz yırtık olmasına rağmen, resim paylaşımı konusunda çekingen olabilir. Üzerine gitmeyiniz.Hizmetlerimle bundan sonra da yanınızdayım e'fem. :tiphat:
 
Cevap: Lue'Bayar yakında GSCimbom 'da...Ooo Zıt'dan ciddi tarnsfer müjdesi geldi.Bu iyiliklerini unutmuyacaz ama bu arkadaş sana benziyorsa tuhaf günler bizi bekliyor demekdir.:)
 
Cevap: Lue'Bayar yakında GSCimbom 'da...Zıt tamkarşıt sahalara geri dönmüş. :p

Duyum sağlammı? Sende patlama. :asd:
 
Cevap: Lue'Bayar yakında GSCimbom 'da...Bu zıt tamkarşıt arkadaşımız uyuz bi admin vardı bi zamanlar Oğuz Serdar mı ne o kullanıyordu gibi hatırlıyorum :D
 
Cevap: Lue'Bayar yakında GSCimbom 'da...Değişkenlik fazla demekki, 3 ayda bir hafızalar refresh oluyor.Bu arkadaşın forumumuzun sanal karakteri olduğu, röportaj, fanzin yazıları ve kehanetleri unutulmuşa benziyor. :(Neyse, Zıt 'ı izlemeye devam edelim. :)Not: Getireceği kişi Lue' dur. Başka isimleri telaffuz etmeyelim lütfen.
 
Cevap: Lue'Bayar yakında GSCimbom 'da...Bu zıt tamkarşıt arkadaşımız uyuz bi admin vardı bi zamanlar Oğuz Serdar mı ne o kullanıyordu gibi hatırlıyorum :DHakkaten ya Oğuz Serdar nereye gitti ki acaba, kendisi de fanatik Barcelonalıydı sanırım. Valla buralardamı başka bi adla bilmiyorum ama cok sinirime dokunuyodu kendisini cok dövesim vardı ilan ediyorum:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt