Lue'BAYAR GSCimbom 'da... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lue'BAYAR GSCimbom 'da...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Lue'Bayar yakında GSCimbom 'da...

Hakkaten ya Oğuz Serdar nereye gitti ki acaba, kendisi de fanatik Barcelonalıydı sanırım. Valla buralardamı başka bi adla bilmiyorum ama cok sinirime dokunuyodu kendisini cok dövesim vardı ilan ediyorum:D

Adam Selçuk Yula,Ercan Saatçi 'yle yarışır Galatasaray düşmalığı konusunda ama admindi :D Ben o gittikten sonra mesaj yazmaya başladım foruma.

Arkadaşlar şuan bahsedilen kişi ne yönetimde,nede GSCimbom Ailesinin içerisinde bundan dolayı bu konuyu kapatsak diyorum ;)

Aga adamın GSCimbom 'dan 37 tane arkadaşı var Facebook 'ta. Tanımıyorum diyenler bir de eski üye yani?!.

Anmelden | Facebook

Neyse odak Zıt olmasın, merak eden google dan arar bulur eski yazılarını. ;) Biz getireceği konuğa bakalım.

Gördüğünü yanlış okuyan arkadaşlar var yanlız o hatayı da düzeltmiş olalım. Sarı çiyan deyince herkes Lube Ayar falan demiş. Bence alakası yok. Baksanıza ismi Lue' imiş. İsim benzerliği olabilir sizinki.:asd:

Bu adam forumdan birinini açtığı biri falan değil dimi spam gerçekten?

Değişkenlik fazla demekki, 3 ayda bir hafızalar refresh oluyor.

Bu arkadaşın forumumuzun sanal karakteri olduğu, röportaj, fanzin yazıları ve kehanetleri unutulmuşa benziyor. :(

Neyse, Zıt 'ı izlemeye devam edelim. :)

Not: Getireceği kişi Lue' dur. Başka isimleri telaffuz etmeyelim lütfen.

Yani forum adına konuşan aslında olmayan birimi?

attachment.php

Evli barklı adamsın Lue'Bayar'la işin ne?

Lue Bayar'ı giydirirsek, Lube Ayar'a benzer mi? Nolur benzesin, benzeri bile yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt