Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı


LUGANO'DA MUTLU SON!Ve Lugano Fenerbahçe'de kaldı !.. Uruguaylı oyuncu kendi internet sitesinden yaptığı açıklamada Fenerbahçe ile 4 yıllığına anlaştığını duyurdu !..FENERBAHÇE SESSİZDiğer yandan konu hakkında Fenerbahçe'den henüz herhangi bir açıklama yapılmadı. Sarı lacivertli takımın bu akşam Sivasspor ile önemli bir maçı olduğundan açıklamanın sonraya bırakılmış olabileceği tahmin ediliyor.
 
Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladıBöyleyse çok kötü olur.Lugano-Bilica.Çok zor gol yer fener :(.Lugano - Edu'ya 4 tane koymadı mı Kayserispor ? Abarttığımızın farkında mıyız acaba ?Fener gol yer,hem de öyle bir yer ki,rahat olun siz. :D Üzüldüğüm tek nokta bu çirkeften kurtulamadığımız,yoksa Ferdinand'ı getirsinler stopere farketmez benim için. :)
 
Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladıBelliydi zaten böyle olacağı..Bilica kazması yüzünden çok gol yiyecekler,Lugano rakibe mi müdahele edecek,Bilica'nın hatalarına mı koşturacak..Tam Fener'lik bir savunma hattı oldu ama,bir stoper ikilisi ancak bu kadar çirkef olabilirdi.:eek:
 
Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladıBeyler ağlayın isterseniz :D Lugano ile anlaşmasalar ondan daha iyisini getireceklerdi belki de.İyi oldu iyi.Lugano - Bilica,bunlar birbirlerinin açıklarını kapatayım derken adam gibi savunma yapamaz yahu. :asd:
 
Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladıBu adam 4 milyon € diye diretip duruyordu,minimum 3,5'tan anlaştılar.4 seneden fena girdi Fenerbahçe'ye. :D Lugano abartılacak adam değil.Lugano - Bilica ikilisini iyi pas yapan,hızlı forvetlere sahip takımlara karşı düşünemiyorum bile. :asd:
 
Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladıBeyler ağlayın isterseniz :D Lugano ile anlaşmasalar ondan daha iyisini getireceklerdi belki de.İyi oldu iyi.Lugano - Bilica,bunlar birbirlerinin açıklarını kapatayım derken adam gibi savunma yapamaz yahu. :asd:Bizdeki Gökhan zan ve Sabri'nin açıklarını Servet kapatmıyor mu ne farkeder ki ?
 
Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladıLugano-Bilica nasıl yan yana oynuyacak. Yabancı sayısı serbest mi oldu?

Lugano iyi bir defanstır. Anlaşmaları kendileri için mantıklı olmuş. Keşke şu ligten gitseydi.
 
Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladıLugano - Bilica ooo.. Bomba geliyoooo bomba yaralel yaralel.. :DBilica bu sezon FB'lileri acayip üzecek.
 
Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladıBizdeki Gökhan zan ve Sabri'nin açıklarını Servet kapatmıyor mu ne farkeder ki ?He Ferhat he,öyle tamam.Şampiyon Fener en büyük fener. :D Gökhan Zan - Servet - Emre Güngör - Emre Aşık 4'lüsü var elimizde,dediğin laflara bak.Sağda Uğur solda Hakan oynadığı zaman değmeyin keyfimize yav.Lugano - Edu ikilisinin nasıl maymun olduğunu biliyoruz,Aghahowa diye adam tek başına taciz etti bıraktı bunları. :eek: Ki Edu Lugano'nun açığını kapatmaya,biraz daha aklıyla oynamaya çalışan bir stoperdi.Bilica ile Lugano'nun öyle bir olayı yok,bekleyip göreceğiz,ben boşuna konuşmayayım. :D
 
Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladıYabancı sınırlaması var. Lugano oynayacaksa biri yedek kalacaktır. Lugano-Bilica-Carlos-Baroni-Santos-Alex-Deivid-Guiza sanırım Baroni ile Deivid'i yedek bırakacaklar:D:D Bilmiyorum ne yapıyor bu adamlar. bu sene en planlı transferi Galatasaray yaptı he bir de Edu'nun sözleşmesi feshedildi mi ki ????
 
Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladıHe Ferhat he,öyle tamam.Şampiyon Fener en büyük fener. :D Gökhan Zan - Servet - Emre Güngör - Emre Aşık 4'lüsü var elimizde,dediğin laflara bak.Sağda Uğur solda Hakan oynadığı zaman değmeyin keyfimize yav.Lugano - Edu ikilisinin nasıl maymun olduğunu biliyoruz,Aghahowa diye adam tek başına taciz etti bıraktı bunları. :eek: Ki Edu Lugano'nun açığını kapatmaya,biraz daha aklıyla oynamaya çalışan bir stoperdi.Bilica ile Lugano'nun öyle bir olayı yok,bekleyip göreceğiz,ben boşuna konuşmayayım. :DLugano'dan iyisini alamazlardı zaten. Luisao falan gelmez. Ayrıca Edu postalanmış oluyor bu habere göre. Eh Bilica ile birlikte bol kırmızı kart görecekler sanırım bu sene.
 
Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladıLugano'dan iyisini alamazlardı zaten. Luisao falan gelmez. Ayrıca Edu postalanmış oluyor bu habere göre. Eh Bilica ile birlikte bol kırmızı kart görecekler sanırım bu sene.Luisao gelirdi be abi,niye gelmesin.50 tane Brezilyalı var,memleketini özlemiştir belki. :D Aslında şöyle de düşünebiliriz,Lugano'dan daha iyisi yerine Edu'dan daha iyisini bulmaları gerekiyordu ki bu adam Bilica değil. :)
 
Üst Alt