Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Kadrolarında açık kalmadı.Onlarda çok güçlü artık.Bizimde tek yumusak yerimiz defasnın göbeği oraya bir futbolcu alırsak her türlü sampiyonuz.

He Ferhat he,öyle tamam.Şampiyon Fener en büyük fener. :D Gökhan Zan - Servet - Emre Güngör - Emre Aşık 4'lüsü var elimizde,dediğin laflara bak.Sağda Uğur solda Hakan oynadığı zaman değmeyin keyfimize yav.

Lugano - Edu ikilisinin nasıl maymun olduğunu biliyoruz,Aghahowa diye adam tek başına taciz etti bıraktı bunları. :eek: Ki Edu Lugano'nun açığını kapatmaya,biraz daha aklıyla oynamaya çalışan bir stoperdi.Bilica ile Lugano'nun öyle bir olayı yok,bekleyip göreceğiz,ben boşuna konuşmayayım. :D

Tamam Muratcım mesela olsa işte.Rijkaard Uğur'u Emre'yi felan oynatmıyor önemli maçlarda mesele o.Yoksa fenerin ahım şahım savunması yok.

Fenerbahce iyi bir is yapti, ama defans problemleri cozulmedi. Onder ve Bilica cok vasat.

hayırsız olsun bol bol kırmızı görsünler ama adamlar defansı sağlama aldı..eduyu gönderirlerse önder,lugano,bilica bence iyi defans... bizde stoperde sadece servet iyi..unutmayın çarşının ondan kurtulduk diye sevindiği bir stoperimiz var.

keşke haldun baba defansa da yapsa bir bomba transfer.. hem iyi cevap olur hem biz de en önemli açığımızı kapatırız.

hayırsız olsun bol bol kırmızı görsünler ama adamlar defansı sağlama aldı..eduyu gönderirlerse önder,lugano,bilica bence iyi defans... bizde stoperde sadece servet iyi..unutmayın çarşının ondan kurtulduk diye sevindiği bir stoperimiz var.

keşke haldun baba defansa da yapsa bir bomba transfer.. hem iyi cevap olur hem biz de en önemli açığımızı kapatırız.

Aynen.

abi ne midesiz adamlar ya...adam aradı taradı takım bulamadı kendine sonra yine fenere döndü:) bu sene fb hep oynamak zorunda olduğu için oynayanlarla doldu:D kimse bu sene fb den ruh mücadele falan beklemesin...

Birşey değil yorumlara bakıyorum adamlar:''Avrupa'nın en iyi defans hattı bizde,en iyi sol kanadı bizde Avrupa'nın sayılı hücum hatlarından birine sahibiz.UEFA'yı kazanmazsak yazık olur'' diyorlar.:D:D:D:D

Neden üzülüyorsunuz ki ?Bu adam para için satmadımı feneri?İstediği parayı hiç bir takım vermeyince yine fenere dönmek zorunda kaldı.Zaten o parayıda fenerden başkası vermezdi. :)

Gökhan - Lugano - Bilica - Carlos

aman yarebbi,galaksi ötesi bir defans hattı. :ciftetelli:

komşu tavuğu kaz görünme lafı olmasın üstad ama defansı bence bizden iyi, ha avrupa falan tabiki na nay..

ama bizim de hücum hattımız daha iyi haldun babadan bekliyorum ben defansa takviye

Gökhan - Lugano - Bilica - Carlos

aman yarebbi,galaksi ötesi bir defans hattı. :ciftetelli:

Gökhan=Formda bir Uğurdan sonra en iyi sağ bek

Lugano=Markajda iyi ve golcü özelliği var.

Bilica= Ayağı iyi,iyi oyuna sokuyor,ama ne yapacağı belli olmaz.

Carlos=Serbest vuruşları %95 gol,onun dışında kötü.

komşu tavuğu kaz görünme lafı olmasın üstad ama defansı bence bizden iyi, ha avrupa falan tabiki na nay..

ama bizim de hücum hattımız daha iyi haldun babadan bekliyorum ben defansa takviye

Dostum sen A milli takımın geri dörtlüsü Fenerbahçe'nin defansından kötü diyorsan diyecek bir şey bulamıyorum.

Lugano 3 aydır antrenman yapmamış, ne şartlarda Fenerbahçe'de kaldığı ortadayken, sırf agresif diye Servet veya Gökhan'dan iyi mi diyorsun? Bizim 4 stoperimiz de Lugano'dan iyidir.

Dostum sen A milli takımın geri dörtlüsü Fenerbahçe'nin defansından kötü diyorsan diyecek bir şey bulamıyorum.

Lugano 3 aydır antrenman yapmamış, ne şartlarda Fenerbahçe'de kaldığı ortadayken, sırf agresif diye Servet veya Gökhan'dan iyi mi diyorsun? Bizim 4 stoperimiz de Lugano'dan iyidir.

Doğru.

Lugano=Markajda iyi ve golcü özelliği var.

Kendi görevini düzgün yapamayıp sezonda 25 maç oynayan stoper 5 gol atıyorsa iyi midir?

Bilica= Ayağı iyi,iyi oyuna sokuyor,ama ne yapacağı belli olmaz.

Topu yanındakine verip rakip ceza sahasına kadar koşmasını kastediyorsan evet, çok iyi oyuna sokuyor topu..

Carlos=Serbest vuruşları %95 gol,onun dışında kötü.

Carlos frikikten kaç gol attı Fenerbahçe'de? 1 ?

Üst Alt