Lugano: "Kariyerimdeki en büyük eksiklik her alanda yarışan bir kulüptü"


665359_detay.jpgUruguaylı oyuncunun sözleri kafa karıştırdı...Fransa basınına konuşan yıldız futbolcu, “Bu benim için mükemmel bir tecrübe. PSG ile kupalar, şampiyonluklar kazanıp gidebildiğim kadar ileri gitmek istiyorum. PSG’nin büyük hedeflerinin olması beni buraya çeken sebeplerden biri. Bu kulüp öncelikli olarak Fransa şampiyonluğu olmak üzere bir çok kupaya talip. Avrupa’daki hedeflerimizden bahsetmeye bile gerek yok. Her alanda yarışan bir kulübün parçası olmak, kariyerimdeki bir eksiklikti” dedi.Lugano’nun bu sözleri ister istemez kafalarda, “Fenerbahçe her alanda yarışmıyor muydu?” sorusunu oluşturdu.Nasıl yani Lugano? - En Son Futbol Haberleri - HTSpor.com
 
Cevap: Lugano: "Kariyerimdeki en büyük eksiklik her alanda yarışan bir klüptü"Fenerbahçe şerefsizliğin her alanında uzman bir kulüptü sende en büyük şerefsizdin.
 
Cevap: Lugano: "Kariyerimdeki en büyük eksiklik her alanda yarışan bir kulüptü"Çok iyi futbolcu, çok çirkef futbolcu, sportmenlikle alakası olmayan futbolcu.Türkiyede sana da ekmek yedirdiler ya diyecek söz kalmadı artık.Hadi artık yoluna.
 
Cevap: Lugano: "Kariyerimdeki en büyük eksiklik her alanda yarışan bir kulüptü"Çok iyi futbolcu, çok çirkef futbolcu, sportmenlikle alakası olmayan futbolcu.Türkiyede sana da ekmek yedirdiler ya diyecek söz kalmadı artık.Hadi artık yoluna.
bu adamın neresıne bakıp ıyı dıyorsunuz anlamadım servette onun kadar mücadele ediyor ikisininde topla alakası yok bence bildiğin kütük :D
 
Cevap: Lugano: "Kariyerimdeki en büyük eksiklik her alanda yarışan bir kulüptü"Ama fenerbahçe bir dünya kulübü (!)
 
Cevap: Lugano: "Kariyerimdeki en büyük eksiklik her alanda yarışan bir kulüptü"Fener sadece şike dalında yarışıyordu adam haklı.
 
Cevap: Lugano: "Kariyerimdeki en büyük eksiklik her alanda yarışan bir kulüptü"buda mı tesadüf fenerliler :D
 
Cevap: Lugano: "Kariyerimdeki en büyük eksiklik her alanda yarışan bir kulüptü"Roberto Carplos, Lugano falan bu tenekelerden her ayrılan aynı acıklamayı yapıyor.Bu da mı tesadüf ulan ezik dönek asker kaçağı şakşakçıları sizi? Bizim senelerdir anlatamadıgımızı cesur yürekleri Lugano onlara anlatmıstır umuyorum.
 
Cevap: Lugano: "Kariyerimdeki en büyük eksiklik her alanda yarışan bir kulüptü"Alın bunuda Carlos'un yanına.
 
Cevap: Lugano: "Kariyerimdeki en büyük eksiklik her alanda yarışan bir kulüptü"Cesur yürek! İstemeden gitti, bir gün mutlaka geri dönecek, yuvasında bırakacak futbolu!Zavallı Fener ve Fener'liler :(.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt