GSC Scout - # Luka Jovic - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tek forvette pek etkili 1 oyuncu değil.Frankfurt döneminde özellikle Ante Rebicle uyumu iyidi.Çift forvette oynatılmalı veya Sırbistan Milli Takım'ı gibi çift 10 numara ki bunlardan 1'i forvet gibi oynayacak olursa katkı sağlar.Ve daha yaşı 25 böyle 1 oyuncuyu yedek olarak almak iyi olabilir ama bu oyuncunun saha dışı olayları çokça etkileyebilir takımı.Mauro İcardi'nin bu yönden bu oyuncu ile arasınd aki farkı takıma yansıtmaz.Sahadaysa katkı verir her türlü.Ve ek olarak da yaşı 30 olduğu için aklı oturmaya başladı.Mauro İcardi'nin gelmeden öncede yazmıştım.Erkekler için 30 yaş çok önemli 1 faktör.Mesela o zamanlarda da Mertens'ten de bahsetmiştim.O da 30 yaştan sonra daha da aklı oturmaya başlayanlardan..

İcardi gelmeyecekse, ve çift forvete doneceksek jovic neden olmasın ki ? 25 yaşında, Sırp milli takımında oynuyor, her türlü satarsın da, bizim lig zaten forvet coşturan lig, dizsiz aboubakar Arap liginden fazla gol attı burada, komedi stoperler var

İcardi gelmeyecekse, ve çift forvete doneceksek jovic neden olmasın ki ? 25 yaşında, Sırp milli takımında oynuyor, her türlü satarsın da, bizim lig zaten forvet coşturan lig, dizsiz aboubakar Arap liginden fazla gol attı burada, komedi stoperler var
Okan hoca çift forvete döner mi pek emin değilim reis..

Kisisel olarak hiyarin teki diyorlardi Almanya'da. Hotel'de kalip orayi nargile kafesine cevirme, Corona dönemi herkes kapanmaya giderken Madrid'den bir dogum günü icin Sirbistana ucup, orda Corona kurallari o kadar takmayip Sirbistanin basbakanindan elestirilen biri. Üstüne topugu kirilmasinin sebepi, alkollüyken bir duvardan düsmüs diyorlardi.

Fiorentina taraftari bu adamin performansini begenmemis. Adam transfer aciklandigindan sonra direk, Fiorentina benim icin basamak tasi demis. Tek ismi olan hiyarin tekine benziyor.

Hem Rashica hem Zaniolo takımda kalırsa Zaniolo'yu baya ikinci forvet gibi izleyeceğimizi düşünüyorum ben. Jovic Zaniolo da yapmak istiyor olabilirler Icardi'yi beklerken.
Okan hocanın ben takımda keskin 1 şekilde kadroda dönüş yapacağını düşünmüyom reis.Sonuçta 1 yıllık sözleşmesi var ve oturttuğu sistemden pek kolay vazgeçmez bence.Hazırlık Maçı'nda 2 maç denese bile ve takım yenilse eleştirirler..

Okan hocanın ben takımda keskin 1 şekilde kadroda dönüş yapacağını düşünmüyom reis.Sonuçta 1 yıllık sözleşmesi var ve oturttuğu sistemden pek kolay vazgeçmez bence.Hazırlık Maçı'nda 2 maç denese bile ve takım yenilse eleştirirler..
Zaten düz 4-4-2 değil ama şeklen 4-2-3-1 olan, forvet arkasının forvetleştiği bir sistem olur. Mertens oynadığında da daha forvet gibi oynar bu sezon. Geçen sezon daha çok orta sahalaştı.

Paredes neden isteniyor ? Bence çift forvet için, düz 442 olur demiyorum, muhtemelen talisca gibi ikinci bir forvet ile oynayacak, hatta zaniolo da olur
Sergio Oliveira gitmezse 4-3-3 şeklinde de oynatabilir Okan hoca reis.Okan hocanın sözleşmesinden dolayı keskin 1 dönüş yapacağını ben düşünmüyom.1 yıl sözleşmesi yerine 2-3 yıllık 1 sözleşmesi olsaydı yapardı ama Hazırlık Maç'ı bile olsa 2 maç yenilsek hemen eleştirirler..

Jovic yedek olarak aslında kötü olmaz ama verilecek bonservis ve maaşa çok daha genç birilerini alabiliriz. %50-50 olsa da olur olmasa da olur.

Üst Alt