Luka Modric Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luka Modric Başlığı

Pirlo şovmeni gibi 3 metrekarede oynanan italyan sistemlerinde değil en üst seviye koşu ve tempo gerektiren Real Madrid ve UCL'de oynadı senelerce. 33 Yaşında dünya kupasında final yaptı. Skor katkısı ve yakışıklılığı olmadığı için hiçbir zaman süslü ve popüler olmadı. Ama gerçek futbol severler için futbolun içine giren her detayına önem veren adamlar için harikulade bir sporcu ve futbol üstadıydı. Bu dünya kupasından sonrada artık kesin olarak futbol fenomenlerinin arasına girdi yıllarca hatırlanacak efsanelerden biri olacak. Ödülünü de aldı.

Oyun görüşü, Vizyonu, Çevre kontrolü, Uzun ve diagonel pasları nişan almışcasına yollaması, Yüksek pas kalitesi, Top ayağındayken o cılızlığına rağmen sanki hiç kaptırmayacakmış hissi vermesi ve hatta hiç kaptırmaması...

Zidane karizması ve liderliği yok belki ama abartmıyorum ondan sonra gördüğüm en kaliteli orta saha oyuncusu kesinlikle. İniesta Xavi'yi de göz ardı etmiyorum onlarda fenomenlerden ama ben Real Madrid faktöründen ötürü Modric derim.:ka:

Bu yaşına rağmen yarı final maçı idi galiba, yüz küsürüncü dakikada gidip rakip yarı sahada pres yaptı, sonra topun peşine müthiş depar attı ve topu kazandı.

Uzun zamandır beğenerek izlediğim ve saygı duyduğum bir oyuncu. Özellikle hayatı ile ilgili bazı şeyler okuduktan sonra ayrı bir saygı duydum.

Büyük üstad. Iniesta ve Xavi ile izledigim en iyi cm dir. Bana göre bir tik önde
İniestadan bencede bir iki tık önde.

Ama xavi....no way :)
Onun oyun görüşü ve pass zamanlaması ile tekniği başka seviyelerde kesinlikle.

Xavi İspanya'yı dünya şampiyonu yapmış en önemli faktördü. Dünya futbolunu değiştirmiş bir figür. Tiki taka nın temel taşı.

İniestadan bencede bir iki tık önde.

Ama xavi....no way :)
Onun oyun görüşü ve pass zamanlaması ile tekniği başka seviyelerde kesinlikle.

Xavi İspanya'yı dünya şampiyonu yapmış en önemli faktördü. Dünya futbolunu değiştirmiş bir figür. Tiki taka nın temel taşı.

Modric xavi + Iniesta nin birlesimi benim gözümde. Hem top tutmasi, dribblingi felan , hemde vizyon u, yani pasi ne zaman nereye, sut ne zaman nasil yüzünden bence bir tik önde. Xavi pas olayini absürt hale getirmisti o baska konu, ama Modricin o fazlasi, bence bir tik öne iteliyor Kendisini

Pirlo şovmeni gibi 3 metrekarede oynanan italyan sistemlerinde değil en üst seviye koşu ve tempo gerektiren Real Madrid ve UCL'de oynadı senelerce. 33 Yaşında dünya kupasında final yaptı. Skor katkısı ve yakışıklılığı olmadığı için hiçbir zaman süslü ve popüler olmadı. Ama gerçek futbol severler için futbolun içine giren her detayına önem veren adamlar için harikulade bir sporcu ve futbol üstadıydı. Bu dünya kupasından sonrada artık kesin olarak futbol fenomenlerinin arasına girdi yıllarca hatırlanacak efsanelerden biri olacak. Ödülünü de aldı.

Oyun görüşü, Vizyonu, Çevre kontrolü, Uzun ve diagonel pasları nişan almışcasına yollaması, Yüksek pas kalitesi, Top ayağındayken o cılızlığına rağmen sanki hiç kaptırmayacakmış hissi vermesi ve hatta hiç kaptırmaması...

Zidane karizması ve liderliği yok belki ama abartmıyorum ondan sonra gördüğüm en kaliteli orta saha oyuncusu kesinlikle. İniesta Xavi'yi de göz ardı etmiyorum onlarda fenomenlerden ama ben Real Madrid faktöründen ötürü Modric derim.:ka:

:D:D:D:D:D:D

Dl3dRbtWwAAUFhw.png

Bu akşam 23.00'te başlayacak törenle sahibini bulacak Ballon d'Or 2018'i kimin kazanacağı erkenden basına sızdı. France Football'un basımı tamamlanan yarınki edisyonundan sızan sayfa görüntüsüne göre ödül Luka Modric'e gidiyor. (Tribün Dergi)IMG_20181203_205147.jpeg

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt