Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Lukas Podolski: "Güzel bir futbol ile sahnedeydik"Galatasaray'ın Alman yıldızı Lukas Podolski, Gençlerbirliği ağlarını havalandırarak bu sezon ligdeki 5. golünü kaydetti. Lukas, karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı.


Alman yıldızımız karşılaşmayı, "İlk yarı, ilk saniyelerdeki gol dışında güzel bir oyun oynadık. Güzel bir futbol ile sahnedeydik. Ancak ikinci yarı agresif futbolumuzdan uzaklaştık. Rakibimiz de iyi bir futbol ortaya koydu" sözleriyle özetledi.

Lukas Podolski, 119 km hızla kaydettiği gol için; "Hız önemli değil, gol olması önemli. İkinci yarıdaki pozisyonlarım da gol olsaydı daha mutlu olurdum. Dediğim gibi 80 km bile olsa olsa gol olması benim için daha önemli" dedi.

Sezon sonunda Galatasaray'dan ayrılacak olan Lukas, "Transferimle ilgili her şeyi daha önce söylemiştim. Buradaki son aylarımı çok iyi bir şekilde geçirmek istiyorum. Taraftarlar ve bu kulüp için en iyisini yapıp bu ligi en yukarıda bitirmek için elimden geleni yapacağım" ifadelerini kullandı.

Lukas Podolski: "Güzel bir futbol ile sahnedeydik"
 
Üst Alt