Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz


Transferin son günlerine yaklaştığımız şu ortamda Podolski de olmuyor haberleri biz Galatasaray taraftarlarını üzmektedir.Alman milli takımının oyuncusundan fiyatı fazla diye vazgeçmek akıl karı değildir ki fiyatı da çok uçuk değildir,biz Lukas Podolski'yi takımda görmek istiyoruz,bugüne kadar taraftarının görüşlerine önem veren Galatasaray Spor Kulübü başkanı ve yönetimine teşekkür eder,bu görüşümüzün de önemsenmesini rica ederiz.Saygılar.Mail atmak için tıklayınız!
 
Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz.Podolski'ye 8M €'dan fazla vermek büyük enayiliktir.Cimrilik konusunda ilk defa yönetim haklı. Umarım vermeyiz 8'den fazla. Çok büyük kazık yeriz çok. Arda gibi adamı 12'ye satıp, Podolski gibi adamı 12'ye almak Dünya'nın en büyük kazığı olarak Top 5'e girer.
 
Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz.Podolski'ye 8M €'dan fazla vermek büyük enayiliktir.Cimrilik konusunda ilk defa yönetim haklı. Umarım vermeyiz 8'den fazla. Çok büyük kazık yeriz çok. Arda gibi adamı 12'ye satıp, Podolski gibi adamı 12'ye almak Dünya'nın en büyük kazığı olarak Top 5'e girer.

Peki siz 10 gün gibi kısa bir sürede Podolski'nin yerine kimin alınmasını öneriyorsunuz :coffee:
 
Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz.Podolski'ye 8M €'dan fazla vermek büyük enayiliktir.Cimrilik konusunda ilk defa yönetim haklı. Umarım vermeyiz 8'den fazla. Çok büyük kazık yeriz çok. Arda gibi adamı 12'ye satıp, Podolski gibi adamı 12'ye almak Dünya'nın en büyük kazığı olarak Top 5'e girer.Poldolski gibi bir adama 12 milyon euro verip alsak kimse birşey diyemez bence.

Arda 'yla podolski'yi karşılaştırmışsın ama; podolski özellikle alman milli takımında kendini kanıtladı, çok değil uzak değil 2010 dünya kupasında herkesin çok beğendiği bir oyuncuydu.Arda'yı 12 milyona sattık ama son 2 sezonu sakatlıklarla geçirmiş doğru düzgün oynamamış bir arda'yı sattık 12 milyon'a ve kendisinin sakatlığı hala da geçmemiştir. Kronik bir sakatlık olma ihtimali çok yüksektir. Böyle bir arda 12 milyon etti. Podolski arda kadar yetenekli bir oyuncu değildir ama arda 'dan çok daha fazla katkı yapar bu takıma.
 
Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz.Bireysel olarak destekliyorum.Şahsi kanatim, Arda 'dan daha skorer, daha faydalı bir takım oyuncusu olacaktır.(Not: Arda 'yı kötülemiyorum, onun yeri bizde ayrı tabii.)
 
Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz.Bence herkes aynı tip kopyala-yapıştır tarzda mail atmasın, açsınlar içlerinden ne geliyorsa podolski'nin alınması konusunda yazsınlar, bu şekilde daha etkili olur yoksa; belli bir kurumdan toplu olarak atıldığı ve herkesin görüşünü içermediği kanısına varme ihtimalleri ortaya çıkabilir.
 
Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail AtıyoruzYönetim bi aptallık yapmasın pahalıymış mahalle topçusu almıyoruz pahalı olucak tabi 26 yaşında daha almanya nın en iyi hücum oyuncusu..
 
Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail AtıyoruzBen sahsen su mesaji gonderdim. Herkes icinden geldigi gibi yazsa daha iyi olur ayni seyi yazmaktansa.

"

Su siralar podolski transferinin olumsuz seyir izledigini gormekteyim. Almanya milli takim oyuncusunun ve yasi 26 olan oyuncu icin 1-2 milyon icin transferden vazgecmek tam bir komedi.8 gun kalmis Ardanin yerine en uygun oyuncu Podolskidir. Lutfen cagrimiza kulak verin.Oyunculari KAP'a bildirip alamiyoruz surekli ve bu da bizi cok uzuyor.Fatih hoca geldi geleli hucum adami istiyor.Ancak son 8-10 gun kalmis daha alinmadi.LUtfen Podolski transferi de yalan olmasin.Aciklansin ve rahatlayalim. "
 
Üst Alt