# Lukas Podolski - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lukas Podolski

Cevap: # Lucas Podolski

Hiçbir futbolcunun etnik kökenine vs. bakarak yorum yapmayalım arkadaşlar lütfen, bu ayrımcılığa hatta ırkçılığa kadar gider ve bunlarının burada konuşulması da yasaktır ve devam ederseniz ceza alırsınız. Bu tip ifadeleri kendinize saklayın paylaşacaksanızda burada paylaşmayın lütfen.

Elmander'in bu sezonki forumuna diyecek birşey yok fakat bana sanki bir sezonluk patlamaymış gibi geliyor bu... Yerine kendini yıllardır kanıtlamış biri alınsa daha faydalı olur sanki

Sen hem siyaset yapıyosun hemde yaptığının farkında değilsin:confused: :D:D bu daha komik. Önce ne yaptığının farkında ol. Adam bilmem neymiş diye Galatasaray'da görmek istememek siyaset yapmak değil mi?

Irkçı adamı takımda istememek siyaset mi oluyor? Evet ise siyaset yapıyorumdur. Ne diyim bilemedim. Neyse bence de uzatmanın bir anlamı yok.

Riskli olur tutarsa mukemmel olur . Drogba transferi felan yaninda hikaye kalir 26 yasinda adam ve Alman Milli Takimi'nda banko oynuyor . En azindan cagiriliyor . Burada tutmasa bile Alman Milli Takimi performansiyla bile rahatca elimizden buyuk zarar etmeden cikarabilecegimiz bir oyuncu . Keske olsa cidden dagitir bizim ligi .

Transfermartk 12.500.000 € diyor. Bu kalitede bir oyuncu için çok da fazla değil sanki...

6-7m olursa denemekte fayda var diye düşünüyorum zaten milli takımda oynadığı sürece değerini kabetmez

Düzeltme: Ulan Daum hep senin yüzünden :D

Adam Polonya asıllı zaten.. Ki Almanya'da bariz şekilde Nazi selamı verse anında alırlar içeriye suç bu suç!

Konuyu uzatmayayım falan diyorum da yalancılıkla suçlanıyoruz arkadaş. Açın bakın 2006 Dünya Kupası Arjantin Almanya maçı. Podolski attığı penaltıdan sonra ne yapmış.

Haklısınız :D Daum küme düşünce birden Köln geldi aklıma benim ama Frankfutu düşürdü o..

Podolski Balon, ciddiyim, balonun önde gideni, milli takimda gazla oynayan ama performansini 1 sezona yayamayan biri, almanyada kaliyorum ve bundesligayi hep izlerim.nacizane fikrim

Üst Alt