# Lukas Podolski | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lukas Podolski

Köln taraftar forumlarinda L.Podolski'!nin Galatasaray'a gidebilecegi konusuluyor. Tribün Dergi Twitter

nuri-podolski.jpg

Ben pek gerçekçi bulmadım heleki Nuri'ye yaptığı 3-0 işaretinden sonra ama yorum sizin...

Cevap: # Lucas Podolski

Podolski gelse bende sevinirim orası ayrı ama yinede bana pek gerçekçi gelmedi niyeyse :)

Elmander´i tercih ederim.Podolski genç ama Elmander hem bedava,hemde daha kaliteli bence.

Bizi şampiyon yapsın Avrupada kupaları aldırsın yeterki. "İsterse hakemin yüzüne bile tükürebilir" bu olay biyerden tanıdık geldi bana sanki ama neyse(!):)

Bizi şampiyon yapsın Avrupada kupaları aldırsın yeterki. "İsterse hakemin yüzüne bile tükürebilir" bu olay biyerden tanıdık geldi bana sanki ama neyse(!):)

Hagi'yle Podolski'yi mi kıyaslıyorsun? Ben mi yanlış anladım ? Podolski tek başına takımı sırtlayacak kazanmak için her şeyi yapan bir oyuncu değil. Alman Milli Takımı iyi oynadığında o da iyi gözüküyor. Ama klüp takımlarında çok silik bir performansı var yıllardır..

Poff mofff öyle bir adam. Tutup saha da takımın en iyi oyuncusunu ve kaptanını tokatlayan. Gol attıktan sonra Nazi selamı veren adamı istemem ben.

sorunsuz oyuncu yok.hepsinin belli sorunları,kaprisleri var.ha gider 2. ligden kofti adamlar alırsın kafasına vurup ekmegini alırsın,karın tokluguna oynatırsın sorun olmaz.bunların hepsi zengin insanlar.star olup,zengin olup kaprisli,srunlu olmayan biri söyle.hagi sorunsuzmuydu?lincoln sorunsuzmuydu?veya ronaldo sorunsuzmu?yapmayın allah aşkına.yıldız istiyorsanız bazı şeylere katlanırsınız.

Podolski : Burasi benim sehrim Kalmak istiyorum gidersem yabanci bir ulkeye giderim ingiltere ispanya gibi

Futbolculuğu asla kıyaslanamaz Hagi ile ama lütfen bırakın artık sorunlu oyuncu laflarını Baros'da bize gelmeden önce gayet sorunluydu. Kazım sorun abidesiydi hatta ama adam çıkıp çatır çatır oynadı. Misimovic ise gayet disiplinli istikrarlı diye anılıyordu o da sorunlu olduğu için gönderildi :) Futbolcunun sorunlu olması birazda oynadığı takıma ve başındakile bağlı knımca.

sorunsuz oyuncu yok.hepsinin belli sorunları,kaprisleri var.ha gider 2. ligden kofti adamlar alırsın kafasına vurup ekmegini alırsın,karın tokluguna oynatırsın sorun olmaz.bunların hepsi zengin insanlar.star olup,zengin olup kaprisli,srunlu olmayan biri söyle.hagi sorunsuzmuydu?lincoln sorunsuzmuydu?veya ronaldo sorunsuzmu?yapmayın allah aşkına.yıldız istiyorsanız bazı şeylere katlanırsınız.

Yav ben de biliyorum ki sorunsuz futbolcu yok. Ama Podolski'yi istemiyorum arkadaş. Podolski dışındaki tüm yıldızlara kabulüm. Bu da benim fikrim.

Futbolculuğu asla kıyaslanamaz Hagi ile ama lütfen bırakın artık sorunlu oyuncu laflarını Baros'da bize gelmeden önce gayet sorunluydu. Kazım sorun abidesiydi hatta ama adam çıkıp çatır çatır oynadı. Misimovic ise gayet disiplinli istikrarlı diye anılıyordu o da sorunlu olduğu için gönderildi :) Futbolcunun sorunlu olması birazda oynadığı takıma ve başındakile bağlı knımca.

Kelimesi kelimesine katılıyorum ama Podolski olmaz.

Podolski normalde forvet,ama hatırlarsanız Euro 2008'de ki bizim maçta sol açık oynamıştı.Ve takımın en iyilerindendi.Bence harika bir transfer olur.Ayrıca sorunlu felanda değil.Sorunlu adamın ne işi var Köln'de? :)

insanların düşüncesi,fikirleri,baglılıkları kimseyi ilgilendirmez.bence insanları faşist olarak nitelendirip işi futbolculuk olan birini bu yüzden istememek,kötülemek faşistliktir.adamın işi futbol oynamak.kime tapıyorsa,neyi benimsiyorsa benimsesin.

Üst Alt