Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek!

Cevap: Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek!

3 şartla Hagi'yi gelecek sezonda takımın başında isterim ve güvenirim..

1-Misimoviç geri gelecek..

2-İnsua'yı Balta'ya harcatmayacak

3-BAM forma yüzü görmeyecek..

daha eklemen gereken bir sürü şey var.

stoper ile orta sahanın yerini değiştirmeyecek,forve adamı kanatda oynatmayacak,kanat adamını forvet de oynatmayacak,daha da gider

gelmis stancuyu kanatta kewelli forvette, neilli orta sahada ve canayi stoperde. nasil fantazi bu ya.. ben desteklemiyorum hagiyi kapiyi gösterin

gitsin bir zahmet.

gelmis stancuyu kanatta kewelli forvette, neilli orta sahada ve canayi stoperde. nasil fantazi bu ya.. ben desteklemiyorum hagiyi kapiyi gösterin

gitsin bir zahmet.

Arkadaşım kewell kağnı gibi olduğundan sol tarafta 2 kağnı (balta+kewell) yerine stancuyu defans yaparken sola çekti. top bizdeyken stancu ilerde kewell soldaydı bişeyi de görün ya.

Hagiye güvensek ne olacak?

Eskişehire 3 mü çekecek?

Takımı düşme hattından mı kurtaracak?

Sarpı ayhanı barışı sahadan mı kesecek?

Bırakın allahın aşkına.

Sezon sonu onun da kaderi belli..

Takım küme düşmesin razıyım bu yıl her sıraya..

desteklemekten popomdan kan gelir oldu

sigorta bile karsilamiyor masraflari, hagi karsilasin artik, yoksa destegimi kesecegim bu kez

Hagi'nin önce kendisine güvenmesi gerek,gelecek sezonun kadrosunu yapmaya başlayacaksan radikal kararlarını al bu duruma müdahele et!Ama kendine güveni yokki T.D. olarak,T.D. becerilerini bu zamana kadar ne kadar üst seviyelere taşıdı Hagi biraz kendini sorgulasın bence.

üstün zekalı arkadaşlara sesleniyorum bu takımı hikmet karaman bile reddetti terim gelmicem bu yönetimle çalışmam dedi diğer hocalarda başka takımlarında başında boşta kaliteli hoca yoktu tek seçenek eskilerden biri gelicekti..

GHEORGHE HAGİ - 2003-2004 sezonu 2.yarısında sayın terim'den enkazı alıp geldi galatasaray yine bunalımdaydı ve ertesi sene 2004-2005 şampiyonluğa oynadık saraçoğlunda feneri yensek şampiyonduk ve gayet iyi futbol oynuyorduk o sezon...

YIL 2010 ve hagi yine bir enkazın başına 2.kez geldi bu sefer rijkaard'ın dağıttığı oyuncuların hocalarına komplo yapıcak kadar sevmedikleri bir adamın arkasından geldi...(hagi misimovic'i bitirdi diyolar peki keita'nın gönderirmesi raporunu kim verdi? başkanın dediğine göre rijkaard'ın raporu doğrultusunda satışa izin verirdi..)

ve enkaz edebiyatı yapılıcak yeri geçtik artık ligin ilk yarısı bitti 2.yarısı ne olucaksa olucak ona göre herkes bir karar vericek hakem hatasıyla gelen bir bursaspor yenilgisini bu kadar büyüttük demekki bucaya kasımpaşa'ya yenilsek neler yapıcaklardı...

hagi'nin de dediği gibi zaman biraz zaman önümüzdeki bir periyotta seri yakalarsak arda ve baros tam randımanlı oynamaya başlarsa neler olucak bir düşünün eleştirirken biraz daha tutarlı olun beyler...

siz komisyoncu deyin hain deyin hiç farketmez. I LOVE YOU HAGİ...

feKaaA6LU2o.jpg

üstün zekalı arkadaşlara sesleniyorum bu takımı hikmet karaman bile reddetti terim gelmicem bu yönetimle çalışmam dedi diğer hocalarda başka takımlarında başında boşta kaliteli hoca yoktu tek seçenek eskilerden biri gelicekti..

GHEORGHE HAGİ - 2003-2004 sezonu 2.yarısında sayın terim'den enkazı alıp geldi galatasaray yine bunalımdaydı ve ertesi sene 2004-2005 şampiyonluğa oynadık saraçoğlunda feneri yensek şampiyonduk ve gayet iyi futbol oynuyorduk o sezon...

YIL 2010 ve hagi yine bir enkazın başına 2.kez geldi bu sefer rijkaard'ın dağıttığı oyuncuların hocalarına komplo yapıcak kadar sevmedikleri bir adamın arkasından geldi...(hagi misimovic'i bitirdi diyolar peki keita'nın gönderirmesi raporunu kim verdi? başkanın dediğine göre rijkaard'ın raporu doğrultusunda satışa izin verirdi..)

ve enkaz edebiyatı yapılıcak yeri geçtik artık ligin ilk yarısı bitti 2.yarısı ne olucaksa olucak ona göre herkes bir karar vericek hakem hatasıyla gelen bir bursaspor yenilgisini bu kadar büyüttük demekki bucaya kasımpaşa'ya yenilsek neler yapıcaklardı...

hagi'nin de dediği gibi zaman biraz zaman önümüzdeki bir periyotta seri yakalarsak arda ve baros tam randımanlı oynamaya başlarsa neler olucak bir düşünün eleştirirken biraz daha tutarlı olun beyler...

siz komisyoncu deyin hain deyin hiç farketmez. I LOVE YOU HAGİ...

feKaaA6LU2o.jpg

:yenieek:

kazandigmiz 5:1 kupa maci da var onu unutmayalim!

Ben Hagi'yi çok seviyorum. Aldığı oyunculara laf söylüyorlar ama kaleci dışındaki aldığı oyuncular gayet iyi çıktı. Özellikle Cluio ve Stancu hanginizi heyecanlandırmıyor? Bu kadar sakat oyuncu varken istediği sistemi oturtmak o kadar kolay değil. Hagi geldikten sonra mağlubiyetler serisi devam etse de mücadele gücünün ne kadar arttığını görmüyor musunuz? Takımın iştahının ne kadar arttığını göremiyor musunuz? Misimovic konusuna gelince adam koşmayan adam istemiyor bu kadar basit. Rijkaard'a bu kadar sabır gösteren biz taraftarlar konu bize onca güzel şeyi yaşatmış Hagi'ye gelince nasıl "kapı gösterilsin" nezaketsizliğinde bulunabiliyor anlayamıyorum. Lütfen sabır gösterilsin arkadaşlar biraz sabır...

bence hagi misimovic konusunda resmen haksız bu konuda da koşmuyo,hırsı yok,formasının hakkını vermiyo demek yersiz... kafiye oldu :D

Biraz karışık olcak ama: almanya da bi abim yaşıyo ben de alman lisesinendeyim almanlar genel olarak futbolla bizim gibi ilgilenmez atıyorum bi alman hocaya misimovic kadro dışı kaldı desen yazık olmuş der güler:D neyse ilgilinen bi arkadaşım var,almanya'da o, o da misimovic bize geldiğinde direk bundesliga nın en aşmış oyuncusunu aldınız oha falan demişti hatta mathijsen falan hakkında da konuşmuştuk onla...misimovic'in tarzı da alex imsi koşan bi yapısı yok götü kocaman ama laktat testi mi ne onda da takımın en iyileri arasında çıkacak kadar da güçlü ve profesyonel adamın röpartajlarından tutun milli takım hocasının dediklerine kadar da ne denli düzgün bi karakteri olduğu da,hatta benim yorumum duygusal olduğu,belli oluyo şimdi tutup da adamın 3 bilemedin 4 maçını izleyip adama sallamak yanlış bi şey bence mustafa,barış gibi ilk 11'de sayısız çıktığı maça giden maç seyreden onca galatasaraylıları çıldırttığı bazen ayağına top gelince küfürü bastığı ve üstüne ısrarla bi şey koymayan takıma zerre kadar kaytı vermeyen adamların olduğu şu takımda 8€ luk bundesliga'da tartışılmayan bi oyuncuya koşmuyo diyerek kadro dışı bırakmak biraz futbola hakeret değil mi.Bana göre direk trübünlere oynama ve topçulara gözdağı ve ergen inci sözlüktekilerin liseli dedikleri tiplere yakışcak bi hareket.Baya karışık yazdım özür diliyorum ama hagi'ye bi maç takım iyi oynadı diye destek vermem kendi de belirtti zaten beklemiyodum diye e ne bekliyo hagi o zman

Üst Alt