Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek!

2003-2004 sezonunun ortasında ,tarihimizin en rezil sezonlarından birinde bir Rumen efsane geçti takımın başına ve takımı toparladı .Evet belki 6. olduk ama takım yavaş yavaş umut vermeye başlamıştı .100 yılda da bu efsane ile devam edildi ve ezeli rakibimizin çeyreği bütçeyle kupa kazanık,yarışı sonuna kadar götürdük ,şanssız bir şekilde finalde kaybettik.Ertesi sene Hagi´nin temellerini kurduğu takım şampiyon oldu .Bunlar çok taze bilgiler olmasına rağmen bu adama karşı inanılmaz bir güvençsizlik var .Hagi ile olmaz mış mış Ya arkadaşlar Hagi takmı ne şartlarda aldı unutuyorsunuz . Baros-Arda sakat ,takım berbat,oyuncuların yürüyecek hali yok ve fikstürü .Fener(D),Trabzon(D),Kayseri(D),Manisa,Bjk El insaf !

Gelelim Misimovic olayına

Siz çok önemli bir detayı unutuyorsunuz .Bu takım Hagi´nin takımı değil ,Misimovic´i Hagi ALDIRMADI!Belki oyun planına uymuyor?Belki hiç bilmediğimiz birşey oldu ve Misimovic küfür etti?Benim için Misimovic değil ,Hagi değerlidir .Hagi´nin gelecek sezonun başına kadar eleştirilmeye hakkı yok taktik tercihleri dışında,yani kendi takımını tamamen kurana kadar,şuan yarım yamalak bile olmadı.Stancu kim,Cluio kim vs vs Bu adam o ligin içini dışını biliyor ,bunları söylemeden önca bir bekleseniz .Yönetim istediklerinin yarısını bile yapmasa da daha iyi şartlarda takımı 1 gram bile ilerletemeyen ,aksine batıran Rijkaard´ın çeyreği kadar destek yok maalesef yok.Şu adam desteği Galatasaray´a verdikleri ile hakediyor ,Lütfen artık!

Cevap: Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek!

Destek için bekleyip göreceğim,ben hala Misimoviç'e sabretmeyip,Kazım'a kapısını açtığı için çelişkideyim,Kazım'ı çok sevdik kısa zamanda eyvallah,ama Misimoviç gibi bir adamı izlemekte bir taraftar olarak benim hakkımdı..

Yok maçtan sonra telefonda konuşurken gülmüşte bilmem ne,boş işler bunlar..

Bu olay açığa kavuşmadan tamamen güvenmiyorum,çünkü en sevdiğimiz adamı bir anda kesebilir,nedenini bilmediğimiz bir halde..

Efsanemizdir eyvallah,ama adil olmasını istiyorum ben sadece,ayrıca kestiği adam sıradan bir adam olsa tamam diyeceğim Hagi haklıdır,o adam neredeyse 15 milyon €'luk yatırımımız bizim,bu kadar çabuk olmamalıydı,İnsua için birşey söyleyeyim dökülen Hakan Balta'ya nasıl tahammüle diyor anlamakta güçlük çekiyorum,İnsua gibi bir adamı Hakan için harcarsada eleştirmeden durmayacağım..Yeni transferlere geçelim Culio'da isabet sağladığını düşünüyorum,Stancu liginde iyiydi ama burada ne yapar bilmiyorum bekleyip görürüz,Zapata için ümitsizim,Yekta çok iyi transfer..

Bakalım sene sonunda daha iyi bir değerlendirme yapacağız hep beraber,Hagi'ye zaman verilmesi taraftarıyım ama çok büyük güvenimde yok açıkcası..

Hagi'nin takımıyla Gerets'in takımı arasında dağlar kadar fark vardı.

Şampiyon olmamızda ki en önemli faktör olan savunma ikilimiz Song ve Tomas´ı Hagi aldırdı .Tabi bir Sasa Ilıc faktörü vardı doğru diyorsun ama onun dışında başka bir değişiklik hatırlamıyorum .Ribery yarım sezon oynadı zaten .

Misimoviç olayının savunulacak bi yeri yok.Boşa kasmayalım artık.Herkes hata olduğunu kabul etsin.

Biz güvensek ne olur güvenmesek ne olur.Adnan Polat tıpkı Gerets,Skibbe,Kalli,Rijkaard gibi Hagi'yide harcayacak bizde burda ya total futbol ya güven muhabbeti yapmaya devam edeceğiz.

bkz.

DeJaVu

Burada Hagi'ye guvenmesi gereken Hagi'nin kendisi ve yonetimdir. Biz Rijkaard'a guvenip arkasinda durduk da ne oldu?

Büyük olasılıkla Hagi sezon sonu gider.

Eğer yönetimin öyle bir planı varsa yeni teknik direktör şimdiden bulunmalı ve Türkiye Ligi'ni takip etmeye başlamalı. Seneye kimsenin ligi tanımasını bekleyecek vaktimiz olmayacak çünkü.

Ben yapılan transferlere rağmen planların Hagi üzerine kurulduğuna inanmıyorum.

Hagi sene sonu felan gitmez bence.Eğer gidecek olsaydı yönetimin Stancu'ya 5 m € vermesi çok büyük bir saçmalık olur.Gidecek adamın istediği bir adamı bu kadar paraya almak mantıksızlıktır.:eek:

Hagi sene sonu felan gitmez bence.Eğer gidecek olsaydı yönetimin Stancu'ya 5 m € vermesi çok büyük bir saçmalık olur.Gidecek adamın istediği bir adamı bu kadar paraya almak mantıksızlıktır.:eek:

Kardeş Misi transferinide hatırla bonservisiyle aldık diye sevinirken sonra bi öğrendik leasing yoluyla adamı almışız adam en geç sene sonu yolcu,yani transferlere takılmamak lazım Adnan Brothers klasiği :)

Biraz vicdan varsa Hagi´ye kendi takımını kurması için izin verir. Hem gitse ne olacak ki?Ünlü bir teknik adam daha ve sonunda yine öküz gibi tazminat.

Üst Alt