Lütfi Arıboğan | Sportif A.Ş Genel Müdürü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Lütfi Arıboğan | Sportif A.Ş Genel Müdürü

UEFA Kupası'nın gülen yüzü Popescu, Süper Kupa'nın gülen yüzü Mehmet Cansun sanırım ŞL yolumuzun da gülen yüzü Lütfi Arıboğan oldu..

eminimki kulüp tarihi tesisleri stadı teknik heyeti vizyonu hedefi konusundaki anlatımıyla aldı geldi sneijderi :bid:

yazın bunu buraya. real madridi eleyeceğiz bunu sadece lütfi arıboğanın gülüşlerinden çıkarıyorum :)

başlıklar da "O ADAM YİNE GÜLÜYORDU" olur :)

[video=youtube;poH5IDkYmK4]https://www.youtube.com/watch?v=poH5IDkYmK4[/video]

Lütfü Arıboğan gibi adamların bu kulübümüz için çalışması çok iyi.

Cogunlugun aksine Lutfi Aribogan bu kulupten gonderilmeli. Kadrolasmalar, kendi adamlarini kulube sokmalar, dunyanin parasini almasi, Florya da taraftarin takima tehtidler yagdirmasi falan hep Aribogan'in isi. Bir kesim taraftari Tulun'un uzerine yuruten yine bu sahis.

Lutfi Aribogan ilk geldiginde sevinmistim. Bende iyi bilirdim bunu ama oyle degilmis ne yazik ki. Bu 4 profesyonelin gonderilmesi isabet olmus ozellikle stadimizdan sorumlu sahis. Rezil herif. En ufak bir katkisi yok stada, zarari var. Ama Lutfi ve diger adam da gonderilmeli. Burak miydi neydi unuttum ismini.

Iste o zaman bunlarin anlami olur yoksa olmaz. Biri gider baskasi gelir. Adnan Sezgin misali. Hocalar geldi gitti, o kaldi hep. Bu da ayni. Lutfi = Adnan Sezgin. Yilanin basini ezmezsen birsey degismez.

Futbolcular dışında herkese giydirelim, suçu hep sahada oynamayanlarda bulalım buna da tam gaz devam edelim süpersiniz :ka21:

Üst Alt