Luyindama: "Şampiyonluktan vazgeçmedik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luyindama: "Şampiyonluktan vazgeçmedik"

b36b764f0fa44d9797b57dd8baabb47c.jpg

Galatasaray'ın stoperi Christian Luyindama, futbolun içinde böyle sonuçların olduğunu dile getirerek, ''Buradan 3 puanı almadan gidiyoruz. Futbolda bunlar var. 1-0 yenildik. Burada sadece 1 maç kaybettik. Ancak şampiyonluktan vazgeçmiş değiliz. Kendi tarafımızda buna bakmamız gerekiyor. Kendi payımıza düşenleri yapıp çalışmalara devam edeceğiz.'' diye konuştu.

kaynak:trtspor

1 milyon defa denense 1'in de yakalayabilirdi o olay da orada yaşandı büyütmeye gerek yok :) Mbappe'ye yetişebilecek defans falan yok dünya da çok azdır sayısı
Tamam işte Mbappe'ye yetişecek adam yok neredeyse o yüzden örnek olarak verdim yavaş değil kesinlikle. Hızlanmasıyla bi şekilde yetişiyor hep. Arada riskli oynaması sıkıntı sadece o da olur yani takımdaki nadir iyi şeylerden bu adam..

Alanyaspor'u sayma Fenerbahçe ile aramızda 4 puan fark var.Ligin 9. haftası daha.Geçen sene Erzurumspor sonrası da inanmıştım.Onun yanında bu ne :)
Göz ardı ettiğin nokta şuki geçen yıl biz son dönemde öyle efsane işler yapmadık karşımızdaki takım 24 puan olan yerde gitti 10 puan topladı diye şampiyon olduk. Eşeği bağlasan daha fazla puan toplardı.

Tamam işte Mbappe'ye yetişecek adam yok neredeyse o yüzden örnek olarak verdim yavaş değil kesinlikle. Hızlanmasıyla bi şekilde yetişiyor hep. Arada riskli oynaması sıkıntı sadece o da olur yani takımdaki nadir iyi şeylerden bu adam..

İstikrarsızlık diyeceğim şimdi ama takımda ki herkeste bu sıkıntı mevcut malesef. Luyindama'nın maç seçtiğini düşünüyorum ben hafif bir Donk vari gamsızlıkta yerleşmiş üstüne bu sezon. Onun dışında tek hamleli ve ağır stoper bana göre. Marcao süpürüyor full bunun arkasını. Ha bunun sebeplerinden biri adamın sağında herhangi bir bek oyuncusu yok ondan da kaynaklı tabii ama bu sene hiç beğenmiyorum malesef. Hele Nzonzi gibi bi şaheser varken önlerinde geçen sene ki performansın bu kadar altında kalması vahim

Üst Alt