Lyon’un Yıldızı Florya Yolunda - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lyon’un Yıldızı Florya Yolunda

Cevap: Lyon’un Yıldızı Florya Yolunda

sol bekten Hakan Baltayı çıkarmadığınız sürece hiçbir şekilde level atlayamayız.. bunun aynısını geçen sene eboue gelmeden önce sabri için de söylemiştim. herkes sabriyi sağ beke yazıyordu..

Galatasaray'ın transfer kriterinde bir oyuncu değil. Ünal Aysal diyor ki yaşlı yabancı almayacağız. Siz gidip 83 doğumlu adamı haber yapıyosunuz.

Hadi medya haber yapmasa para kazanamıcak o sebeple akıllarına ne gelirse uyduruyor, peki forum?

Galatasaray'ın transfer kriterinde bir oyuncu değil. Ünal Aysal diyor ki yaşlı yabancı almayacağız. Siz gidip 83 doğumlu adamı haber yapıyosunuz.

Hadi medya haber yapmasa para kazanamıcak o sebeple akıllarına ne gelirse uyduruyor, peki forum?

29 yaşında yaşlımı? arkadaş bu sabah millet bi garip

soyle bi dusunsen.. gencte degil reis.. bu adamin bize katacagi 2-3 sene.. sonra yeni adam aramaya basliycaz..12 milyon cidden fazla..

BAT uclusunu oven arkadas garipte bu arkadasa katiliyorum..

Lyon bastosu 18 m euro ya transfer etmişti. Bastos gibi bir oyuncu gelicekse 12 m euro bence fazla değil şampiyonlar liginde oynuyacaz Bastos gibi oyuncularla başarı yakalayabilirsiz yoksa gruplardan çıkamayız.

Habere inanmıyorum ama Bastos 3 sene üst düzey top oynayabilecek kapasiteye sahip,Hakan'a ragmen sol tarafı alır götürür.

Lyon Bastos'u 18'e transfer eder, ama 3-5 sene oynatıp verim aldıktan sonra 12'ye satarsa zarar etmemiş oluyor.Biz 12'ye alıp bir kaç sene oynattıktan sonra durumu ne olur ? Ya Brezilya'ya döner ya da Katar'a gider.Kalite ve maliyet belki birbiri ile eş değer bu transfer için ama 12 milyon euroya alacağın adamdan daha sonra para kazanmayacaksan, bu bonservis fazla görülür.Arkadaşın fazla demesindeki mantık bu sanırım.Yoksa kalite olarak o paraya değecek bir oyuncu.

Ben de 12 milyon euro verilmesine karşıyım, Fransa'da daha ucuz sol kanat oyuncuları bulunur, hem genç hem de 3-4 sene oynatıp para edecek oyuncular mevcut.

soyle bi dusunsen.. gencte degil reis.. bu adamin bize katacagi 2-3 sene.. sonra yeni adam aramaya basliycaz..12 milyon cidden fazla..

BAT uclusunu oven arkadas garipte bu arkadasa katiliyorum..

BAT üçlüsü, Barış, Ayhan ve Topal'dan mı oluşuyor ? eğer böyle ise, bu üçlüyü öven birimi çıktı ? direk intihar etsin

Lyon'un ligdeki son 10 maçının dizilişlerine baktım (kafadan sallamadan yazmışlarsa). 4-4-2 ve 4-3-3 dizilimlerinde sağ kanat, sol kanat, sağ hücum ve sol hücum olarak başlamış maçlara. Sol kanat olarak başladığı bir maçta 1 gol 2 asist yapmış.

Arkadaşlar bu adam hayal.

Gelmez. Zaten biz de bu parayı veremeyiz. Ben de çok isterim ama veremeyiz. Net olarak.

ya biz zaten bastostan önce şu yerlileri bir bitirelim

Ömer Toprak

Sercan Sararer

Gökhan Töre

Burak Yılmaz

Şunları bir bitirelim ondan sonra bakarız bastosmudur mastosmudur.

Eboue için de aynı şeyi söyledik, asıl verimi sağ bek'te aldık. O yüzden sordum.

bu adam biraz daha değişik, yani Eboue'den daha ofansif bir adam diyebiliriz.. 4-3-3 dizilişi için tam uygun olur.. Eboue'de yıllarca Arsenal'de 4-4-2'de oynadığı için, en iyi verimi oradan aldık..

Lyon'un ligdeki son 10 maçının dizilişlerine baktım (kafadan sallamadan yazmışlarsa). 4-4-2 ve 4-3-3 dizilimlerinde sağ kanat, sol kanat, sağ hücum ve sol hücum olarak başlamış maçlara. Sol kanat olarak başladığı bir maçta 1 gol 2 asist yapmış.

Bastos'u her hangi bir dizilişte sol kanata koyarsak, hem ofansif hem defansif açıdan uçar o kanat. isterse arkasında Balta olsun..

Üst Alt