M.A.Aydınlar 32. Gün'de Mehmet Ali Birand Karşısında


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler bu gece saat 00.30'da Aydinlar Mehmet Ali Birand'in konugu olacak. Her sorunun cevabini verecekmis MAA. Bakalim MAB cesur davranip her soruyu soracak mi kendisine.Önemli sandigimdan topic yaptim, degilse silinebilir mod.
 
Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand karsisindabugun belgelerden haberdar oldugunu aciklayacak, bu nasil adamlik anlamadim gitti, ne yuzu var adamin
 
Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand karsisindayeniden başkan olması için ısrar edildiğini söyleyecek
 
Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand karsisindaBence yine boş boş konuşacak.Belki burada bir söz söylüyecek,daha sonra tepkiler gelince başka bir kanala konuk olacak.Yine dansözlük yapıp,yine yalan söyleyecek.Çünkü bu adamın hayatı yalan söyleme,kıvırtma üzerine kurulu.Ben olsam bu adamın ipiyle kuyuya inmem!
 
Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand KarşısındaBu arada Lütfü' nün açıklayacağı şeyler vardı. Onlara ne oldu?
 
Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand Karşısındasorulacak soruları almış olması lazım bu cesareti gösterebilmesi için yoksa çok zor durumda kalabilir
 
Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand Karşısındaalper mert

Kanal D Mehmet Ali Aydınlar 32.Gün program çekiminde Aydınlar'ı dinliyorum sizden birkaç saat önce izliyorum:))Aydınlar: BJK ve TS büyük risk taşıyor eğer suçlu bulunurlarsa 8 yıl Avrupa'dan men edilebilirler ama suçları varsa!Aydınlar: Ali Koç ve Nihat Özdemir'i çağırdım Etik kurulunu inceledim ŞLigine gitmeyin Etik kurulu raporunu inceledim biz yollarız UEFAalırAydınlar: Sion için İsviçre UEFA'ya karşı dik durdu. Sonra Sion'un bu sezon oynadığı 3 puanını sil dedi tam 36 puanını sildirdi UEFAAydınlar: UEFA'nın göz yumması söz konusu değilAydınlar: Rıdvan ve Aykut ile görüştüm doğru. Rıdvanda benden şampiyonlar ligine FB'yi almadığınızda eleştirdim özür dilerim dedi!Aydınlar: UEFA Genel Sekreterine hakkımda benim FBli olduğum ve tarafsız olmadığım yönünde tam 65 bin şikayet yazısı gitmişsiz gece 12.30da izleyeceksiniz ben çekiminde olduğum için yazıyorum kaynak benimhttps://twitter.com/#!/alpermertt
 
Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand KarşısındaAydınlar: Galatasaray'ın 2006'dan bir dosyası var deniyor!Aydınlar: Adamın bacağından vuranla öldüren aynı suçu işlemiş olmuyor. Teşebbüs edenle şike yapan aynı statüde olmamalıAydınlar: UEFA bize bu soruşturma bitmeden 58'i değiştiremezsinizAydınlar: UEFA'ya biz bizzat gidip kulüpleri düşürmek istemiyoruz ne yapacağız dedim.Aydınlar: GS, Ordu ve Bursaspor dışında bütün kulüpler 58'i değiştirin diye yazı yazdı bizeAydınlar: UEFA Genel Kurul tamam derse bir defaya mahsus küme düşme kalkar buna birşey demeyiz dedi.Devamı geliyor.
 
Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand KarşısındaAydınlar: Maç başına 3-5 puan değil enaz 12 puan sileceksin 2 maçta şike yaptığı tespit edildi 25 puan sileceksiniz kupaları geri alacaksınızÖnemli !
 
Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand KarşısındaŞafak demekki mail ler işe yarıyormuş. Yeniden yüklenmek lazım. Acaba yeniden başkan olacakmı MAA
 
Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand KarşısındaAydınlar: Şike yapılan maçlarda yayıncı kuruluştan alınan para geri alınıp rakibe verilcek 2 milyon ve 10 milyon arası ceza vereceksin diyorAydınlar: Ben istesem 58 kararı genel kuruldan geçerdi32.Günü bu gece 00.30'da her futbolsever mutlaka izlemeli ben kaçırmayın derim başka birşey demem:))Sanırım bitti.
 
Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand KarşısındaAydınlar: UEFA Genel Sekreterine hakkımda benim FBli olduğum ve tarafsız olmadığım yönünde tam 65 bin şikayet yazısı gitmiş65 bin mi? Az yollamışız la.Demek yazılarımız dikkate alınıyor.Yeni mail operasyonları yapalım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt