M.A.Aydınlar 32. Gün'de Mehmet Ali Birand Karşısında | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.A.Aydınlar 32. Gün'de Mehmet Ali Birand Karşısında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler bu gece saat 00.30'da Aydinlar Mehmet Ali Birand'in konugu olacak. Her sorunun cevabini verecekmis MAA. Bakalim MAB cesur davranip her soruyu soracak mi kendisine.

Önemli sandigimdan topic yaptim, degilse silinebilir mod.

Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand karsisinda

bugun belgelerden haberdar oldugunu aciklayacak, bu nasil adamlik anlamadim gitti, ne yuzu var adamin

yeniden başkan olması için ısrar edildiğini söyleyecek

Bence yine boş boş konuşacak.

Belki burada bir söz söylüyecek,daha sonra tepkiler gelince başka bir kanala konuk olacak.Yine dansözlük yapıp,yine yalan söyleyecek.Çünkü bu adamın hayatı yalan söyleme,kıvırtma üzerine kurulu.Ben olsam bu adamın ipiyle kuyuya inmem!

Cevap: Aydinlar 32. gün'de Mehmet Ali Birand Karşısında

Bu arada Lütfü' nün açıklayacağı şeyler vardı. Onlara ne oldu?

sorulacak soruları almış olması lazım bu cesareti gösterebilmesi için yoksa çok zor durumda kalabilir

alper mert

Kanal D Mehmet Ali Aydınlar 32.Gün program çekiminde Aydınlar'ı dinliyorum sizden birkaç saat önce izliyorum:))

Aydınlar: BJK ve TS büyük risk taşıyor eğer suçlu bulunurlarsa 8 yıl Avrupa'dan men edilebilirler ama suçları varsa!

Aydınlar: Ali Koç ve Nihat Özdemir'i çağırdım Etik kurulunu inceledim ŞLigine gitmeyin Etik kurulu raporunu inceledim biz yollarız UEFAalır

Aydınlar: Sion için İsviçre UEFA'ya karşı dik durdu. Sonra Sion'un bu sezon oynadığı 3 puanını sil dedi tam 36 puanını sildirdi UEFA

Aydınlar: UEFA'nın göz yumması söz konusu değil

Aydınlar: Rıdvan ve Aykut ile görüştüm doğru. Rıdvanda benden şampiyonlar ligine FB'yi almadığınızda eleştirdim özür dilerim dedi!

Aydınlar: UEFA Genel Sekreterine hakkımda benim FBli olduğum ve tarafsız olmadığım yönünde tam 65 bin şikayet yazısı gitmiş

siz gece 12.30da izleyeceksiniz ben çekiminde olduğum için yazıyorum kaynak benim

https://twitter.com/#!/alpermertt

Aydınlar: Galatasaray'ın 2006'dan bir dosyası var deniyor!

Aydınlar: Adamın bacağından vuranla öldüren aynı suçu işlemiş olmuyor. Teşebbüs edenle şike yapan aynı statüde olmamalı

Aydınlar: UEFA bize bu soruşturma bitmeden 58'i değiştiremezsiniz

Aydınlar: UEFA'ya biz bizzat gidip kulüpleri düşürmek istemiyoruz ne yapacağız dedim.

Aydınlar: GS, Ordu ve Bursaspor dışında bütün kulüpler 58'i değiştirin diye yazı yazdı bize

Aydınlar: UEFA Genel Kurul tamam derse bir defaya mahsus küme düşme kalkar buna birşey demeyiz dedi.

Devamı geliyor.

Aydınlar: Maç başına 3-5 puan değil enaz 12 puan sileceksin 2 maçta şike yaptığı tespit edildi 25 puan sileceksiniz kupaları geri alacaksınız

Önemli !

Şafak demekki mail ler işe yarıyormuş. Yeniden yüklenmek lazım. Acaba yeniden başkan olacakmı MAA

Aydınlar: Şike yapılan maçlarda yayıncı kuruluştan alınan para geri alınıp rakibe verilcek 2 milyon ve 10 milyon arası ceza vereceksin diyor

Aydınlar: Ben istesem 58 kararı genel kuruldan geçerdi

32.Günü bu gece 00.30'da her futbolsever mutlaka izlemeli ben kaçırmayın derim başka birşey demem:))

Sanırım bitti.

Aydınlar: UEFA Genel Sekreterine hakkımda benim FBli olduğum ve tarafsız olmadığım yönünde tam 65 bin şikayet yazısı gitmiş

65 bin mi? Az yollamışız la.Demek yazılarımız dikkate alınıyor.Yeni mail operasyonları yapalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt