M.Ali Aydınlar: "Galatasaray'ı Kastetmedim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Aydınlar: "Galatasaray'ı Kastetmedim"

Cevap: M.Ali Aydınlar: "Galatasaray'ı Kastetmedim"

20 sene gecmise bakacaksan birinci ligde takim mi kalir? neyin pesindesin ? resmen feneri düsürmemek icin oyun oynuyor , resmen fener düserse sizinde elbet sikenisi bulur ve sizide düsürürüme getiriyor, yani ne feneri düsürelim ne sizi demek istiyor resmen mali

Aydınlar'dan Galatasaray Açıklaması!

06 Ağustos 2011 / 10:16

TFF'nin yetkisi var

Aydınlar şöyle açıkladı: "Kupayı geri almaktan bahsetmemin veya diğer yaptırımları dile getirmenin sadece Galatasaray ile alakası yok. Sözlerim, Galatasaray özelinde değildi." Federasyon Başkanı Aydınlar şunun da altını çizdi; “Galatasaray'ın 2006'daki konusuyla alakalı olduğu gibi 20 yıllık geçmişe dönük tümolaylarda federasyonun böyle bir yetkisi var." Aydınlar devametti: "Önceki yıllarla alakalı bu ve benzeri başka durumlar da ortaya çıkarsa, başka takımların da adı geçerse, aynı düşüncemi dile getiririm. Sözlerimin Galatasaray için özel olarak söylendiğini düşünmek yanlış."

Bugün

evet TFF nin yetkisi var ama nedense bu yetkiler GALATASARAY aleyhine hemen devreye giriyor.. zaten Ünal Başkana ilk tavrından anlamıştık şike soruşturmasında yanlı dayranacagını Ünal başkanın dediği çok doğruydu ve sonrasında harfiyen dediklerini yaptı TFF neden özür dilemediler Ünal Başkandan 20 yıllık geçmişi araştırırsan fbde kupa kalmaz.. belkide hem neden sadece maçlardaki şikeler inceleniyor ki birde maçlarda satın alınan hakemler incelensin 20 sene değil son 10 seneki fb GALATASARAY derbilerindeki hakem hatalarınıda inceleyelim şükrü saraçoğlundaki yüreğin yeter mi..

Aziz yıldırım ve MAA gibi futboldan ve hitabetten gram anlamayan, Çağdaş yönetim stratejilerinden ve organizasyonel yönetimden bihaber, sıradan vatandaştan vasıf olarak bir üstünlüğü olmayıp, para ve lobileri sayesinde biryerlere gelen çakallardan arınmadıkça Türk futbolu seyredilmez..

Resmen Galatasaray'lıları salak yerine koymaya çalışmış bu kendini bilmez adam. Böyle dengesiz, iş bilmez, pısırık, ezik bir adamı TFF'nin başında görmek çok acı gerçekten.

Şikeyi normal birşey gibi göstermeye çalışıyorlar. Bakın herkes yapmış kimseye bişey olmamış şimdi biz fenere nasıl ceza verelim durumuna getirmeye çalışıyorlar. Yemezler canım; istesenizde istemesenizde(biliyoruz zaten) düşüreceksiniz.

Böyle gerizekalı bir herifi kimler nereden nasıl bulupta TFF'nin başına geçirmiş anlamak mümkün değil.. Allah sonumuzu hayır etsin. Kendini ne zannediyor acaba?

Üstündeki leş formanı çıkar Malii.Senin ne demek istediğini herkes biliyor.

Sen taraftarı olduğun takımın 2001 ve sonrasını da bir incele bakalım, kaç kupası gider senin camianın.Uyuz oluyorum bu adama yahu.Pısırık sisi senii.

satılmış, çirkef, kepaze düzenin adamı olarak piyasaya çıktı. artık bu saatten sonra şikebahçenin hiçbir maçı benim için temiz değildir. ayrıca bu federasyon da ağzıyla kuş tutsa bizim için bitmiştir.

Fenerle ilgili şike iddaları ortaya çıktığında çıkar 1 hafta sonra açıklama yapar bizle ilgili bir hesap yanlışlığı ortaya çıktı bir baktım 1 gün geçmeden kupaları alırız tepkiler gelince tabi 180 derece

Bu zamana kadar ağzından böyle bir şey çıkmamıştı.Allah Allah :lol:

dansöz herif kıvır şimdi kıvır.

biz senide biliyoruz emir aldığın pislik yuvasınıda.

Tek 1 Galatasaray 'lı yoktur ki sana güvensin.

O koltukta ne kadar oturabileceksin bakalım. :mad:

https://www.footballpictures.net/templates/7dana/images/spacer.gif
spacer.gif

Üst Alt