M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"


TFF yaşanan süreçle ilgili yaptığı toplantıdan sonra açıklama yaptı. TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar yaptığı açıklamada, "Henüz elimize ulaşmış bir delil yoktur. Biz kararımızı iddianame hazırlanıp mahkemece kabule edildikten sonra karar vereceğiz, lig planlandğı gibi 5 Ağustos'ta başlayacak ve 31 Temmzu'da Fenerbahçe ile Beşiktaş araında Süper Kupa finali oynanacak" dedi.Aydınlar, ligin sona erdiği sıralamayla tescil edildiğini ve Avrupa kupalarına katılacak takımların değişmeyeceğini de sözlerine ekledi.https://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=95180
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"TFF'nin sergilediği tavır fenerin şike yapmasından daha da beter. Yazıklar olsun!
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"Daha neyi bekliyorsunuz kardeşim?Küme düşürmeyeceksiniz işte.Hatta en ufak ceza vermeyeceksiniz belli.Ali Koç ve Nihat Özdemir'in İlhan Cavcav'a sarılırkenki görüntüleri kararın ne olduğunu açıkça gösteriyor.Amaç sadece süreyi uzatıp,bakın araştırdık demek.
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"TimurKUBANTFF tarihinin en şaibeli kararını vermiştir.Belge yok dediği konuda Emniyetin DELİLLENDİRİLDİ açıklaması.YUH OĞLU YUH ! Basın Bildirisi
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"Hangi kararı alırsak alalım herkesi memnun edemeyeceğiz dedi ama kendi çok memnun belli.
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"Bu işi ne forum açığa kavuşturur nede taraftarlar, sadece Fifa el atarsa işler yoluna girer.Tff , klüpler birliği , ve fener medyası ile bir yol alamayız.Gün geçtikçe ibre fenere doğru dönüyor savcının emeklerine yazık...
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"cesur bir karar verseler şaşardım zaten
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"Allah belanızı versin.Fener süper kupa maçıda oynayacakmış,şl yede katılacakmış.Uefa olaya el attıktan sonra göreceğim ben bu şerefsiz aydınları.
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"İddaname'den sonra ne b.k yiyecekler merak ediyorum...

Avrupa'ya feneri gönderip ihraç mı ettireceksiniz bizi...
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"Dostlar karar dogru. Tartismaya gerek yok. Herhangi bir karar alamazlar , ne aklayabilirler , ne de ceza verebilirler. Ortada verilmis bir hukum yok. Fb ile ilgili ceza ,ancak yoneticilerinin sike gerceklestirdigi ya da tesebbus ettigi mahkemece (ve yargitayca) kanitlanip itiraz yolu kapandigi anda verilebilir.
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"Bu işin tek çözümü,Ülke olarak ceza almamız.Uluslararası müsabakalardan men edilmedikçe akıllanmayız.
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"Keske formasini cikarip karar verse idi... Fanatik fbliden pat diye fbyi kume dusurmesi beklenmezdi zaten. Onceden de dedigim gibi uefa bu isi cozer..Iddaanameyi bekleyecekmismis..2 ay sonra dusurdu diyelim uefa maclari nolacak???
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"Dostlar karar dogru. Tartismaya gerek yok. Herhangi bir karar alamazlar , ne aklayabilirler , ne de ceza verebilirler. Ortada verilmis bir hukum yok. Fb ile ilgili ceza ,ancak yoneticilerinin sike gerceklestirdigi ya da tesebbus ettigi mahkemece (ve yargitayca) kanitlanip itiraz yolu kapandigi anda verilebilir.
Yahu en azından avrupaya yollanmaması lazım neresi doğru? Uefa milli takımla beraber kulüpleride men etsinde görürüz o zaman doğru mu yanlış mı.
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"Tamam ligde düşürme belli olsun öyle düşür...

Yarın belli olacak Şampiyonlar Ligi'ne gönderdiğin takımı düşürünce UEFA'sı FİFA'sı demez mi bizle dalgamı geçiyonuz diye...
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"fb'yi şu an düşürmezler, böyle bir riski alacak kapasite ve yürek yok. Emniyeti ve savcılarımızı kutluyorum fakat TFF'nin içinin sadece futbolun saf dokusunu düşündüğünü sanmıyorum.
 
Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"SÜPER KUPA'DA BEŞİKTAŞ İLE FENERBAHÇE OYNAYACAK"Bu süreçte UEFA ve FIFA ile sürekli temas içinde bulunacağız. Lig planlandığı şekilde 5 Ağustos'ta başlayacaktır. 31 Temmuz'da Süper Kupa finali Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında oynanacaktır. Lig tescil edilidiği şekilde UEFA'ya bildirilmiştir."

Dağılabiliriz...
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt