M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"

Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"

adnan polat bile daha kemikli idi ne bu yönetim bir tepki bile koymuyorlar ya özhan canaydından çok çektik ünal aysal:özhan canaydın 2 geldi. ben centilmen başkan istemiyorum hakkımı arayan başkan istiyorum arkadaş

Ne bekliyordunuz ki?

aziz-yildirim-mehmet-ali-aydinlar-randevusu-iptal-14-haziran-2011-34680h.jpg

Bakin talimatlara gore hareket etmek zorundalar. Ortada daha sahislarla ilgili bile verilmis bir hukum olmadan , bu sahislarin temsil ettikleri tuzel kisiliklerin cezalandirilmasi (veya aklanmasi) soz konusu olamaz. Cunku suan birakin fb yi , aziz bile sike yapmis pozisyonda degil. Hukuken bu konunun nihai karari ne zaman verilir ise o gun zaten gerekli adimlar atilmak zorunda olur.

Siz TFF den fb yi tutuklu yargilamasini istiyorsunuz bir nevi , ancak sahislar icin mumkun olan bir durum kurumlar icin gecerli olamaz. Icimizden gecen dilekler baska biliyorum ama hukuken durum bu

Emniyetin derhal açıklaması lazım,adamlar 10 ay boyunca boşuna mı emek verdiler bu operasyon için,ha şerefsizler? 2. 3. dalga gelecek dedikoduları varken iddianamenin tamamlanması en az 1 yılı bulur,çıldıracağım yemin ediyorum.

Bakin talimatlara gore hareket etmek zorundalar. Ortada daha sahislarla ilgili bile verilmis bir hukum olmadan , bu sahislarin temsil ettikleri tuzel kisiliklerin cezalandirilmasi (veya aklanmasi) soz konusu olamaz. Cunku suan birakin fb yi , aziz bile sike yapmis pozisyonda degil. Hukuken bu konunun nihai karari ne zaman verilir ise o gun zaten gerekli adimlar atilmak zorunda olur.

Siz TFF den fb yi tutuklu yargilamasini istiyorsunuz bir nevi , ancak sahislar icin mumkun olan bir durum kurumlar icin gecerli olamaz. Icimizden gecen dilekler baska biliyorum ama hukuken durum bu

Yahu ne alakası var? TFF'nin mahkemeyle işi ne? Eldeki delillere bakar, somut birşey varsa düşürür Fenerbahçeyi.Yok elde delil yok diye zırlamasın gitsin alsın.İtalyada karar hemen alındı.

Dostlar karar dogru. Tartismaya gerek yok. Herhangi bir karar alamazlar , ne aklayabilirler , ne de ceza verebilirler. Ortada verilmis bir hukum yok. Fb ile ilgili ceza ,ancak yoneticilerinin sike gerceklestirdigi ya da tesebbus ettigi mahkemece (ve yargitayca) kanitlanip itiraz yolu kapandigi anda verilebilir.
Hayır kesinlikle yanılıyorsunuz federasyonun elinde şike yapıldığına dair belgeler olduğu takdirde şike yapan takımlara yargı kararı kesinleşmeden ceza verebilir. Federasyon aceleyle bu açıklamayı yapmak yerine yargıdan şike delillerini istemeliydi

Yahu ne alakası var? TFF'nin mahkemeyle işi ne? Eldeki delillere bakar, somut birşey varsa düşürür Fenerbahçeyi.Yok elde delil yok diye zırlamasın gitsin alsın.İtalyada karar hemen alındı.

Delil degil hukum onemli. Iddianame onemli. Cunku iddia edilen suclarin hangi delillerle ispatlandigi gosterilecek zanliya. Burada iki gorus olabilir. Iddianamede gosterilen deliller TFF tarafindan yeterli bulunabilir, ya da dava surecinin sonu beklenebilir. Ayrica emniyet sorgulari , savci sorgulari bir zanlinin sucsuzlugunu ortadan kaldirmiyor. Yani bakin suclu bulunmasi bir zaman alacaktir , sakin olun

Bence çok saçma diyelim beklediler ligler başladı avrupa kupaları başladı ve fenerin şike olayı kanıtlandı o zaman nasıl kalkacaklar işin altından ne yapacaklar o zaman...

Merak ediyorum da italya ve fransada iddianame mi beklendi yoksa federasron karari kendi mi verdi...Allah belasini versin federasyonun. Ah pardon FENERASYON..........

Aydınlar, ligin sona erdiği sıralamayla tescil edildiğini, Avrupa kupalarına katılacak takımların değişmeyeceğini ve UEFA-FIFA ile temas halinde olduklarını da sözlerine ekledi.

Hayır kesinlikle yanılıyorsunuz federasyonun elinde şike yapıldığına dair belgeler olduğu takdirde şike yapan takımlara yargı kararı kesinleşmeden ceza verebilir. Federasyon aceleyle bu açıklamayı yapmak yerine yargıdan şike delillerini istemeliydi

Dogru buna aksi bir sey soylemiyorum . Ancak kendilerinin delil kabul edebilecegi bir sey de yok ortada ,demek istedigim bu. Talimatlarda dikkatli okursaniz , herhangi bir islem yapilabilmesi icin , klup yoneticilerinin sike yaptiginin belirlenmesi ifadesi var. Suanda boyle bir belirleme yapilamiyor. Cunku TFF nin eline gelen bir sey yok. Burada Mali yalan bir sey demiyor.

Bence çok saçma diyelim beklediler ligler başladı avrupa kupaları başladı ve fenerin şike olayı kanıtlandı o zaman nasıl kalkacaklar işin altından ne yapacaklar o zaman...

Tamam iste olay bu . O zaman dusurecekler ,nasil ankaraspor u ligin ortasinda dusurdulerse... Ama bugun dusurursen ve yarin suclular beraat ederse bu kaybin telafisi mumkun degil.

Bu karara hiç şaşırmadım. Yalnız bunun sonunu kabullenmek fazla uzun sürmeyecek. Sonunda doğruyu yapmak zorunda kalacaklar.

Üst Alt