M.Ali Aydınlar: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"


24fd1maliaydinlarhaber_0FA3O.jpg
TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Kulüpler Birliği toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"sen kulüplerle ilgili kararı vericen dansöz ya da ####r olup gidicen.herşey kabak gibi ortada meymenetsiz suratına tükürdüğüm.
 
Cevap: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"Önce yasa değişiminin lehte sonuçlar vermesi için bekler,çeşitli ayak oyunlarına girişir.Eğer belirli bir vakitten sonra fb lehine birşey yapamayacağını düşünürse istifa eder bu.Sonuçta şikeci bir camiadan geliyor ve bu zamana kadar marka değeri hesabına şikecileri korumak için ligin ve futbolun dibini oydu.
 
Cevap: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"seve seve düşüreceksinnnn baska çaren kalmadı !!
 
Cevap: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"Biz seninle ilgili kararımızı ilk günden verdik ama.
 
Cevap: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"Bu iddianamede de dilil bulamazsan harbiden zekandan şüphe edicem senin..
 
Cevap: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"Yuh, hangi kuluplerin sike yaptigi gayet acik. Sahislarla ilgili belirsizlik var bazi kisilerle ilgili. Bu gidip en zor olanini yapacak kulubunu kurtarmak adina.Allah senin bin turlu b..... v..... ! Biktirdin ulan, sove sove bir oldum ...... ...... !!!
 
Cevap: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"Sahislarla ilgili karari hemen versen ne olur, vermesen ne olur. Sen kulüplerle ilgili karari hemen verebiliyor musun? Yüregin var mi?
 
Cevap: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"sahsiyetine tukurdugumunun serefsizi. ULAN, SİKEYLE SAMPIYON OLMUS KULUBU LIGDE TUTMAYA NE HAKKIN VAR LAN SENIN !? ADALET ISTIYORUM ULAN... her turlu kufur saydırdıgımmının herifi seni. SEREFSIZ HERIF SENI. digiturk'un parası yuzunden adaleti yok sayıyorsun meymenetsiz herif.

SIZIN GIBILER DEF EDILMELI ACILEN. cakmısım krizine, cakmısım maddi sorunlarına kuluplerin.. adaletsiz ligi ne yapayım ben ? ADİ HERİF ! TIYATROMU LAN BU. 2 paralık ettin ligin onurunu.. ADİ SEREFSİZ.kisilerin yaptıgıymıs.. gerizekalı.. kulupler ne lan kendi ayrı canlılar mı ? kisiler olusturuyor o kulupleri Allah'ın malı seni. o kisilerin yaptıkları o 3 puanları getiriyor kulube.. NIYE BIR BASIN MENSUBU ADAM GIBI SORU SORMAZ KI BUNA HERKESIN ICINDE ANLAMIYORUM YAA

CILDIRICAM ABI ;gallery_38767_26344_764327644c6ca5d42aa74.gif
kuluplerin kararını sezon sonunda verecekmis, gerzek... bu lig gecen senenin sonuclarına gore sekillendi! sikeyle sıralandı o puan cetveli.. ULAN, bir dakika, su an bu lig niye oynanıyor ozaman ? ne icin mucadele ediyoruz biz ? şu anda ? haysiyetsiz herif.. butun ulkeyle oynamaya ne hakkınız var sizin ya? serefsizler! SİZ NE YAPTIGINIZI ZANNEDIYORSUNUZ ?Bunun hesabı sorulacak sizden. he turk halkı soramıyor anlasıldı o.. ama ya UEFA ya FIFA soracak bunun hesabını sizden.. KACARINIZ YOK BOK ETTINIZ ULKE FUTBOLUNU... pislikler! asağılık herifler!
 
Cevap: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"Dilil yok :DPeki şimdi biz bu sene de bu şikecilerin şike yapmayacağından nasıl emin olacağız? Yöneticilerden biri yaparsa bu sefer ne olacak. :D
 
Beyler sakin olalım.

Şahıslara ceza verince niye ceza verdiklerinide yazarlar.

Onları biz ne yaparız?? Hooooppp UEFA :)
 
Cevap: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"O takımlar ligde oynarken gol attıklarında futbolcular falan sevinecek mi şimdi? Küme düşeceğini bile bile oynayacaklar. Yani yazık yahu ne diyeceğimi bilemedim. :)
 
Cevap: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"Ortada bir saatli bomba vardı, M. Ali Aydınlar bunu fünye ile patlatıp en az hasarla kurtulmak yerine bomba mekanizmasının arıza yapmasını kendi kendine devre dışı kalmasını bekledi. Savcı bu bombayı Aydınlar'ın kucağına bugün itibariyle özenle yerleştirdi, Aydınlar çaresizce kucağındaki bombanın infılakını bekliyor şu an. Fazla zamanı kalmadığı da ayrı bir sıkıntı, Allah yardımcısı olsun, çok zor işi.:)
 
Cevap: "Şahıslarla ilgili kararı en kısa zamanda vereceğiz"adamın hası ya

yine kriz yönetimi becerisini gösterdi

maa sen bizim herşeyimizsin
 
Üst Alt