M.Ali Erbil'den Densizlik (!) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Erbil'den Densizlik (!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[video=youtube;U3ZvwAkgpVQ]https://www.youtube.com/watch?v=U3ZvwAkgpVQ[/video]

Galatasarayımız hakkında ileri geri konuşmuş ve başkanımızın Arkasından atıp tutmuştur, yorumu sizlere yani Galatasaraylılara ve GSC ailesinin taktirine bırakıyorum...

dipnot;Küfür etmeyin

Cevap: M.Ali Erbil'den Densizlik (!)

Yönetim medyada düdüğünü öttürmek istiyorsa seslerini şimdiden kısmak istiyorsa Mehmet Ali Erb. cezasını ibreti aleme ders olacak şekilde vermelidir. Yoksa gözümde eski yönetimlerden bir farkı kalmaz.Daha kendisini koruyamayan yönetim klübü futbolcusunu camiasını hiç koruyamaz.

Yönetime inanıyorum gerekeni yapacaktır.

ben kulube hem twitter hem mail olarak attım.. ayrıca timur kubana da ilettim ulastırsın diye.. siz de yapın beyler.. haysiyetsiz herif yaa..

bir deği 2 değil 3 değil 13 değil

yeter bunun densizliklerinden bu adamı hala program yaptırıyorlar ya yazıklar olsun

adam star da programı kaldırıldı 2 gün sonra kardeş kanal tnt de program yapıyor

ne anladım ; keten helva

gerizakali adam biz ts nin önde olsaydık sizde ts nin şampiyonlğunu isticektiniz .Ünal başkanda aynı şeyi dedi ve doğru dedi yani.

Önce alevilere simdi Galatasaraylilara ve bu adami hala izleyenler ve Tvye cikaran serefsizler var.

ya beyller valla bi çözüm yolu lazım bişey yapmamız lazım sataşmak gerek bu adama :)

başkan'a bağlılığımızı taraftar olarak öyle gösterebiliriz.

yönetim kanadından gerekli yaptırım olucaktır inanıyorum ama taraftara düşen görevlerde var bu bir ekip işi .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt