M.Aydınlar: "Mailler Kararda Etkili Olmuş"


Cevap: M.Aydınlar: "Mailler Kararda Etkili Olmuş"Demek ki neymiş inanarak birlikte bir işe kalkışırsak yapamayacağımız şey yokmuş :)
 
Cevap: M.Aydınlar: "Mailler Kararda Etkili Olmuş"Gerizekalı hala belgeleri görmedi uefa diyor.O giden maillerde Malinin fenerbahçeli fotosundan tut,tanık ifadelerine.Sayfa sayfa telefon kayıtlarından tut,polisin açıklamalarına herşey vardı.
 
Cevap: M.Aydınlar: "Mailler Kararda Etkili Olmuş"Yüce Galatasaray taraftarı , hukuk isteyip uefaya mail atan diğer takım taraftarları (Trabzon) ve kendimle gurur duyuyorum :)
 
Cevap: M.Aydınlar: "Mailler Kararda Etkili Olmuş"Demek ki neymiş ;Galatasaray ve Galatasaray taraftarını karşına alırsan bu camia bedelini ödetirmiş.
 
Cevap: M.Aydınlar: "Mailler Kararda Etkili Olmuş"Demek ucundan bende tutmuşum. Sırada MAA istifa var, Cumhurbaşkanına mail kampanyası başlatılırsa ona da bir mail atmak boynumuzun borcu olsun. :)
 
Cevap: M.Aydınlar: "Mailler Kararda Etkili Olmuş"Hele bi düşürmesinler 26 klasörü teker teker ing/fransızca çevirir göndeririz :D :D
 
Cevap: M.Aydınlar: "Mailler Kararda Etkili Olmuş"acilen uefaya teşekkür maili göndermeliyiz

çünkü şerefsizler şikayet mailleri göndermeye başlamış
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt