M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

Mehmet Helvacı, sır gibi sakladığı seçim kozu ünlü hoca Van Gaal'i salı açıklıyor

Hedef önce sportif başarı

G.SARAY'da 14 Mayıs'ta yapılacak kongrede Aysal'dan sonra Mehmet Helvacı da başkan adayı olduğunu açıkladı. Mehmet Helvacı dün yazılı bir açıklama ile "Adayım" dedi, salı günü 14.00'te Hilton Oteli'nde yapacağı toplantıyla projelerini anlatacak. Helvacı'nın "Sportif başarı için takımın başına bir deha getirilmeli" diyerek işaret ettiği ismi de açıklayacak.

Uzun süreli anlaşma şart

HELVACI'nın bahsettiği "deha"nın geçtiğimiz günlerde Bayern Münih'ten ayrılan ünlü hoca Luis van Gaal olduğu öğrenildi. Alman ekibinde başarısız bir sezon geçiren ve mayıs gelmeden görevine son verilen Hollandalı çalıştırıcı ile uzun süreli bir anlaşma yapmayı düşünen

Helvacı böylece öne çıkmayı planlıyor

Sorun ve çözümleri biliyorum

YAZILI bir açıklama ile "Adayım" diyen Mehmet Helvacı, "Sorunları da çözümleri de biliyorum. 7 yıldır yönetimin içindeyim. Aday olduğumu memnuniyet ve onurla açıklıyorum" dedi. Helvacı, divan kuruluna yeterli sayıda kendisini başkanlığa öneren imza sunulduğunu da söyledi.

Fotomaç

Cevap: M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

Kimi getirirse getirsin seçilmiyiceği belli ama bu adam vizyon geniş gibi beyler yaptığı açıklamalar olsun , Van Gaal hareketi olsun , Rijkard gitmemesi gerekirdi dedi , nekadarda vizyonu genis olsada başkan olmasını istemem , çunku yaptıklarını ununmuyoruz...

Oha. Öyle birşey yaparsa desteklerim :D

Ayrıca Mehmet Helvacı'nın vizyonu > Adnan Polat'ın vizyonu

Messi kendi agzıyla "Helvacı başkan olursa Galatasaray'a gidecegim, kesin anlastık dese", bakın Helvacı dese demiyorum, Messi kendi agzıyla dese , yine de istemem Helvacı'yı.

İsterse Moruniho+Ronaldo+Messi üçlüsünü teklif etsin gene de seçilmez.Aklı başında bi Galatasaraylı bu adama oy vermez

Messi kendi agzıyla "Helvacı başkan olursa Galatasaray'a gidecegim, kesin anlastık dese", bakın Helvacı dese demiyorum, Messi kendi agzıyla dese , yine de istemem Helvacı'yı.

Görüşünü kuvvetli şekilde ifade etmek için yazdığın bir örnek olduğunu biliyorum ama Messi ciddi ciddi böyle bir açıklama yapsa (hadi bir de üstüne "başka bir başkan seçilir ise asla" dese) hepimiz (sanırım ben de dahil) öyle veya böyle tornistan yaparız, en kötü ihtimal "istemem, yan cebime" olur. :)

Gerçi bana Van Gaal de Messi kadar çekici geliyor o ayrı ve tamamen farklı bir konu. İyi ki hem inandırıcı bulmuyorum, hem de getirseler bile devamını adam gibi yapamayacaklarını düşünüyorum. :)

Ya he diyin gitsin ayrıca biri Van Gaal getirmek istiyosa asrın hatası olur

Ya bu adam ne yüzle aday oluyo ya da bu adamı destekleyenler hangi mantıkla destekliyolar çok merak ediyorum

Van Gaal'i getirirse kongre uyeligine basvururum, uye olunca zaman makinesine atlar kongrede Helvaci'ya oy veririm. Bu kadar acik konusuyorum.

Üst Alt