M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

Cevap: M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

Gerets gelsin, hem sst takımı bırakacakmış, bir taşla iki kuş vururuz.

bu adamın psikolojik sorunları var o mali kuruldaki hareketlerinden sonra bundan iyice emin olmaya başladım.

hata yapiyorsunuz reisler...

van gaal'i begenin veya begenmeyin.

hissiyatinizi bir yana birakip, rasyonel düsünmelisiniz.

van gaal'in oyuncular ile arasi iyi olsa ve böyle antipatik görünmese (görüdügünüz gibi bende hislerim ile düsünüyorum :D) 1 numarali TD bizim tr icin. disiplini ön planda tutuyor. oyunculari gelistiriyor. balta ve BAM gibi adamlari bir cirpida siler !!! gencler'e de cok önem veren birisi. bizim icin bicilmis kaftan !!!

helvaci cok mantikli konusuyor. iyi bir ekip kurarsa bence kesinlikle gelmeli. serdar burak arkadasin da dedigi gibi, aysal bütün showmen'leri topladi. ama önemli olan icraat.

helvaci'nin FR ile ilgili konusmalari da cok iyidir. ayrica hollanda ekolü'nü devam ettirmesi de uygundur bana göre. cünkü ofansif futbol oynatmaya calisiyor. bayern'e ilk yolinda 3 kupa birden kazandiriyordu,

bence helvaci gelsin. sportif anlamda ondan daha cok umutluyum.

yönetime muhalefet oldu diye (ki burada yönetime muhalefet olmayan yoktu) adami bir cirpida sildiniz!!!

unutmayin ki polat onu istifa'ya cagirana kadar hic catlak ses vermedi. nezaman polat "onurlu insanlar gibi istifa edin" dedi, ozaman muhaletlige basladi. önceden yönetimin ve kulübün basarisi icin cabaliyordu.

oy'um helvaci'ya eger bu haber dogru ise.

vizyon sahibi ve futboldan anliyor...

Biliyorsunuz ben Helvaci´dan nefret ederim. Yavas yavas Helvaci´nin forumumuzu takip ettigini düsünecegim, cünkü nedense aciklamalari ve basina yansiyan TD adaylari bizim düsüncelerimizi yansitiyor. Ben Helvaci´da böyle bir kapasite böyle bir vizyon oldugunu sanmiyorum. Secim sürecinde salliyor gibime geliyor. Baska hesaplari var.

Van Gaal yeniden yapilanma icin 1 numarali adamdir. Ayrica en az 3 genc futbolcu monte eder takima. Her takimda yaptigi gibi. Sert bi adamdir, taviz vermez, yönetici filan tanimaz. Adam Bayern München´in efsane yöneticilerini bile sallamadi, basin önünde cok fena giydirmisti :) Türk futbolculari onunla yapamaz gibime geliyor. Keske futbolcularimiz böyle amatör olmasaydi da Van Gaal gibi hocalarin degerini anlayabilseydik.

"I am a process trainer"

Van Gaal gelirse ve oyuncular onu kabullenirse 2-3 sene icinde Avrupa capinda cok güclü bir takim oluruz. Adam dandik Alkmaar´i bile Avrupa´da baya is yapan bir takima dönüstürdü. Kabul edersiniz ki, Alkmaar ve Galatasaray karsilastirilamaz bile.

Adam yapacagi her turlu sovu ilk senesinde yapti. Transfer yapmadan altyapidaki topculari kullanip takimi ihya etti. Boyle mukemmel bir adami istemeyenin uzerine 1 ton toprak dokmeli....

aKa Marty McFly aKa

100907grave.png

-======¬

¦o-<--< ¦

l======-

Allah dostlari prof Brownin ustune topragi atmis yold-hash

Daha neyini aciklayam?

Temsili resmi ve gercegini de koydum :=)

El insaf :=)

Hitler´in Teknik Direktör versiyonu :D Düsünsenize sampiyon olduktan sonra Florya´da balkondan taraftarlarimizi böyle costurdugunu :D

[video=youtube;aKNxgjj5T8Q]https://www.youtube.com/watch?v=aKNxgjj5T8Q[/video]

Hitler´in Teknik Direktör versiyonu :D Düsünsenize sampiyon olduktan sonra Florya´da balkondan taraftarlarimizi böyle costurdugunu :D

[video=youtube;aKNxgjj5T8Q]https://www.youtube.com/watch?v=aKNxgjj5T8Q[/video]

tüylerim tiken tiken oldu reis :D

helvaci for president :asd:

taksim'de yaptigini düsünsene...off tadindan yenmez

tüylerim tiken tiken oldu reis :D

helvaci for president :asd:

taksim'de yaptigini düsünsene...off tadindan yenmez

Biz Kadiköy´ün de sampiyonuyuz, Dolmabahce´nin de sampiyonuyuz, Trabzon´un da sampiyonuyuz :D Burda söylediklerini bize göre tercüme edersem, böyle bir sampiyonluk konusmasi yapabilir Van Gaal :D Souness´in baska bir versiyonu olur :D

Biz Kadiköy´ün de sampiyonuyuz, Dolmabahce´nin de sampiyonuyuz, Trabzon´un da sampiyonuyuz :D Burda söylediklerini bize göre tercüme edersem, böyle bir sampiyonluk konusmasi yapabilir Van Gaal :D Souness´in baska bir versiyonu olur :D

TD olacagina showmen olmaliymis :)

hep sakin, sessiz, sinir küpü, icine kapanik birsey saniyordum adami...oysa eglencenin âla'sini yapiyormus...

kadiköy'de fb'lilere meydan okur bu adam...

p.s. eger helvaci van gaal'i getirecekse, ve aysal avci'yi getirmeyecek ise...oyum kesinlikle helvaci'ya

Üst Alt